0

ادامه انتقادها از سرمربی تیم ملی عراق

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25059
محل سکونت : اصفهان

ادامه انتقادها از سرمربی تیم ملی عراق

ربی الطلبه: ادووکات تمرکز ندارد

ادامه انتقادها از سرمربی تیم ملی عراق

مربیان فوتبال عراق همچنان به انتقادهای تند خود از سرمربی هلندی تیم ملی این کشور ادامه می‌دهند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، قحطان جثیر، مربی تیم الطلبه به خبرگزاری شفق نیوز عراق گفت: باید در کار دیک ادووکات اصلاحاتی صورت پذیرد و او بهتر بود با حضور در عراق وضعیت بازیکنان را در لیگ برتر زیر نظر می‌گرفت.

 

وی افزود: مشکل تیم ملی فوتبال عراق فنی است. این موضوع نیز به دلیل عدم تمرکز سرمربی و جست‌وجوی بازیکنان توانمند به طور شخصی است. حضور ادووکات در عراق ضرورت دارد و انتخاب بازیکنان تیم ملی عراق باید توسط او و نه دستیارانش انجام شود. تمام مربیان در دنیا خودشان بازیکنان را انتخاب می‌کنند و جنبه‌های فنی آن را به دوش می‌کشند، بنابراین سرمربی عراق را باید برای پذیرفتن این اصل تحت فشار قرار دهیم. اگر سرمربی با حضور در عراق به بازیکنان نزدیک‌تر می‌شد، شاید اکنون وضعیت بهتری داشتیم و برای رتبه اول و دومی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 مبارزه می‌کردیم.

 

مربی الطلبه عراق در خاتمه اظهار داشت: زمان باقی‌مانده و کسب امتیازهای کامل در دو بازی بعدی با سوریه و کره‌جنوبی بسیار مهم است و به عراق شانس مبارزه برای کسب دومین بلیت صعود به جام جهانی را خواهد داد.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

یک شنبه 16 آبان 1400  11:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها