0

اعضای «قیام سپید» در البرز دستگیر شدند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

اعضای «قیام سپید» در البرز دستگیر شدند

اعضای «قیام سپید» در البرز دستگیر شدند

اعضای «قیام سپید» در البرز دستگیر شدند

کرج - روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در اطلاعیه‌ای از بازداشت سرشاخه‌های تهدیدکنندگان امنیت مردم با عنوان قیام سپید (۱۴ آبان) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در اطلاعیه روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز آمده است: شب گذشته تعدادی از سرشاخه‌های اصلی تهدیدکنندگان امنیت مردم و جامعه در یک عملیات غافلگیرانه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بازداشت شدند.

این افراد با عنوان جنبش قیام سپید با توزیع شب نامه‌هایی در کوچه و خیابان‌ها و فراخوان‌های متعدد و فریب برخی ساده لوحان و اجیر نمودن اراذل و اوباش، برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای برهم زدن امنیت و نظم عمومی جامعه و انجام عملیات خرابکارانه و به آشوب کشیدن استان و کشور را داشتند که از ابتدای امر با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی تمامی اقدامات و حرکات آنان در رصد اطلاعاتی قرار گرفت و در یک اقدام به موقع و انقلابی طی یک عملیات پیچیده توسط سربازان گمنام امام زمان سپاه امام حسن مجتبی (ع) دستگیر و روانه زندان شدند.

تمام عناصر وابسته به قیام سپید توسط جامعه اطلاعاتی استان شناسایی شدند و تحرکات گروهک‌های معاند کاملاً تحت رصد اطلاعاتی قرار دارد و خط قرمز فرزندان ملت و ولایت در سپاه امام حسن مجتبی (ع) امنیت مردم عزیز و جامعه است و در حفظ آسایش و امنیت از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.

شنبه 15 آبان 1400  8:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها