0

مهم ترین پیام ۱۳ آبان ترویج فرهنگ ایستادگی در برابر نظام سلطه است

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

مهم ترین پیام ۱۳ آبان ترویج فرهنگ ایستادگی در برابر نظام سلطه است

مهم ترین پیام ۱۳ آبان ترویج فرهنگ ایستادگی در برابر نظام سلطه است

مهم ترین پیام ۱۳ آبان ترویج فرهنگ ایستادگی در برابر نظام سلطه است

همدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان، مهم ترین پیام ۱۳ آبان را ضرورت تداوم و ترویج فرهنگ ایستادگی در برابر جهان سلطه دانست و گفت: همواره با وحدت و همدلی امید دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

سردار «مهدی ظفری» روز پنج شنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه جوانان از ابتدای انقلاب اسلامی و در دوران هشت سال دفاع مقدس تا کنون نقش سرنوشت سازی در کشور داشته اند، اظهار داشت: برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی مقابل توطئه های دشمنان در بین نسل جوان باید از رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس الگو برداری شود.

وی گفت: توطئه ها، نقشه ها و خسارت های استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ باید با تحلیل برای مردم آشکار و تبیین شود تا موضوع استکبار ستیزی همواره در نگاه و عملکرد نسل جوان و دانشجویان وجود داشته باشد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را درس بزرگی در تاریخ کشور برشمرد و افزود: انقلاب شکوهمند و نظام مقدس جمهوری اسلامی بدون شک حاصل مجاهدت، فداکاری و ایثار ملت بزرگ و جوانان ولایتمدار ایران است.

سردار ظفری با اشاره به اهمیت حفظ و نشر ارزش های هشت سال دفاع مقدس، افزود: برای تقویت روحیه انقلابی جامعه باید با استفاده از ابزار و تکنولوژی‌ نوین در گسترش فرهنگ دفاع مقدس کوشید و این موضوع را به شیوه‌های مختلف به نسل آینده انتقال داد.

به گفته وی، در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ که به تعبیر امام راحل "انقلاب دوم" نام گرفت، دست جاسوسان و ایادی استکبار از این مرز و بوم کوتاه و فریاد ضد استبدادی و استعمار ستیزی ملت ایران سر داده شد.

۱۳ آبان یادآور سه حادثه مهم تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان به دست رژیم شاهنشاهی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام است که وجه اشتراک این سه حادثه مهم، استکبارستیزی و مقاومت است.

جمعه 14 آبان 1400  7:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها