0

رییس‌جمهوری:رفع وخنثی سازی تحریم هادنبال می شود/مردم قدردان سپاه هستند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

رییس‌جمهوری:رفع وخنثی سازی تحریم هادنبال می شود/مردم قدردان سپاه هستند

رییس‌جمهوری:رفع وخنثی سازی تحریم هادنبال می شود/مردم قدردان سپاه هستند

رییس‌جمهوری:رفع وخنثی سازی تحریم هادنبال می شود/مردم قدردان سپاه هستند

سمنان- ایرنا- رییس جمهوری با تاکید بر اینکه سیاست همزمان رفع و خنثی‌سازی تحریم‌ها را دنبال خواهیم کرد، گفت: مردم ایران اسلامی قدردان اقدامات هوشمندانه و مقتدرانه پاسداران مرزهای کشور هستند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر روز پنجشنبه با حضور سرزده در میان اجتماع‌کنندگان مراسم یوم‌الله ١٣ آبان در سمنان با گرامیداشت روز استکبارستیزی افزود: سابقه دشمنی آمریکا با مردم ایران ۴۰ ساله نیست بلکه این دشمنی، بیش از ۷۰ ساله است؛ با این تفاوت که در ۳۰ سال اول، آمریکا با کودتا و حمایت از حاکمان دست‌نشانده در چپاول منافع ملت ایران موفق می‌شد اما در ۴۳ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، پیروز میدان مقابله با دشمنی‌های بی پایان آمریکا، ملت ایران بوده است.

رییس جمهوری در جمع مردم سمنان در مصلای این شهر، با بیان اینکه ۱۳ آبان، یادآور پرچمداری امام در مبارزه با استکبار خارجی و استبداد داخلی است، گفت: مردم ایران همواره اقدامات مداخله‌گرانه و قلدرمآبانه آمریکایی‌ها در منطقه از جمله رفتار اخیر آنها را تقبیح کرده‌اند و همواره قدردان پاسخ‌های هوشمندانه و مقتدرانه پاسداران غیور مرزهای عزت و استقلال کشور هستند.

مذاکره مدنظر ما، یک مذاکره نتیجه محور است

آیت‌الله رئیسی همچنین با اشاره به تعیین تاریخ آغاز مذاکرات درباره رفع تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران گفت: مذاکره مدنظر ما، یک مذاکره نتیجه محور است و ما به هیچ عنوان از خواسته به‌حق ملت ایران یعنی رفع تحریم‌های ظالمانه کوتاه نخواهیم آمد.

در مقابل زیاده‌خواهی‌ها ایستادگی می‌کنیم

آیت‌الله رئیسی افزود: همان‌طور که ایران پیش‌تر اعلام کرده است، میز مذاکره را ترک نمی‌کنیم اما در مقابل زیاده‌خواهی‌ها هم که منجر به تضییع منافع ملت ایران می‌شود، ایستادگی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از منافع ملت ایران به هیچ عنوان عقب نشینی نخواهیم کرد، افزود: همزمان، هم رفع تحریم‌ها را دنبال می‌کنیم و هم خنثی‌سازی تحریم‌ها را.

ربیس‌جمهوری در حضور در مصلای شهر سمنان، از طرح نیمه‌کاره ساختمان مصلای این شهر نیز که سال‌ها از آغاز عملیات عمرانی آن می‌گذرد، دیدن کرد.

رییس جمهوری از صبح امروز پس از ورود به سمنان از فرودگاه، به شهرستان مهدیشهر در شمال سمنان رفت و در سیاه چادرهای عشایر منطقه حضور یافت و با مسایل و مشکلات عشایر آشنا شد. سپس در این شهرستان به منطقه صنعتی سرزد و از دو واحد تولیدی، شامل یک واحد صادرکننده لوازم سرمایشی و گرمایشی و یک واحد در حال تغییر خط تولید با ظرفیت اشتغالزایی برای بیش از سه هزار نفر بازدید کرد.

آیت الله رئیسی در سمنان با حضور و زیارت از امامزاده یحیی بن موسی(ع) مزار شهدا را گل افشانی و به مقام والای آنان ادای احترام کرد. وی در منطقه بافت تاریخی سمنان به گفت و گو با مردم پرداخت و برخی نامه ها و مطالبات مکتوب شهروندان را دریافت کرد.

رییس جمهوری خارج از برنامه های سفر خود در تجمع ۱۳ آبان در مصلای سمنان حضور یافت و سخنرانی کرد.

اکنون برخی وزیران و اعضای هیات دولت به نمایندگی از آیت الله رئیسی در شهرستان های مختلف به بررسی طرح های اقتصادی، واحدهای تولیدی و زیرساختی مشغول هستند و در دیدارهای مردمی با مسایل  مشکلات شهرستان های مختلف استان سمنان آشنا می شوند.

جمعه 14 آبان 1400  7:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها