0

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد

تهران –ایرنا - «بیل نلسون» (Bill Nelson) رئیس سازمان فضایی آمریکا (ناسا) با اشاره به اینکه بشقاب پرنده های رازآلود و اشیا پرنده ناشناخته «یوفو» (UFO) منشا ماوراء زمینی دارند، بر فرضیه وجود حیات فرا زمینی صحه گذاشت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، تارنمای خبری آمریکایی «هیل»  (TheHill) با پرداختن به این خبر گزارش داد: بیل نلسون به عنوان رئیس ناسا تازه ترین مقامی است که  در باره گزارش های متعددی که درباره رویت یوفو توسط خلبانان نیروی دریایی آمریکا انتشار یافت،  نظر می دهد و بر وجود چنین پدیده هایی صحه می گذارد.

هیل افزود: نلسون پس از گفت و گو با چند نفر از هوانوردان نیروی دریایی آمریکا که این اشیا ناشناخته پرنده  را حین  پروازهای خود رویت کرده بوند، متقاعد شد که خلبانان «چیزهایی دیده اند  و رادار  جنگنده ها بر روی این اشیا متمرکز شدند».

این رسانه آمریکایی در ادامه گزارش داد: رئیس ناسا که چندی پیش درباره سیاست های فضایی و  ماموریت  این آژانس که درخصوص بررسی حیات فرازمینی است سخنرانی می کرد ، به مساله رویت اشیا پرنده ناشناخته ای که از سوی ارتش آمریکا گزارش شده بود پرداخت. زمانی که از وی خواسته شده درباره ماهیت آنها نظر دهد گفت : من نمی توانم بگویم سیاره زمین تنها  نقطه ای در عالم است که در آن  شکلی از زندگی سازمان یافته مثل زندگی انسان وجود دارد.

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد
نلسون بیل

هیل نوشت: چنین پاسخ تعجب آوری از نلسون،  تازه ترین اظهار نظر از سوی یک مقام  بلند پایه آمریکایی است که به این موضوع اشاره دارد که یوفو منشا فرازمینی دارد.

این رسانه آمریکایی در ادامه گزارش داد: پیشتر «جان برنان» (John Brennan) رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) درباره مواجه خلبان نیروی  دریایی آمریکا با این اشیاء گفته بود «ممکن است شکل متفاوتی از حیات باشد».

هیل افزود: برنان در این باره به صراحت گفته بود: برای ما کمی خودخواهانه خواهد بود چنانچه بر این باور باشیم که  هیچ نوعی از حیات در هیچ نقطه ای در پهنه گیتی همچون  حیات ما  وجود نداشته باشد.

درحالی رئیس ناسا  اشیا ناشناخته پرنده را دارای منشا  فرازمینی می  داند که چندی پیش وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اقدام به انتشار تصاویری از رویت این اشیاه توسط خلبانان جنگنده های نیروی هوایی کرده بود.

پنتاگون در ۲۷ آوریل ۲۰۲۰  (۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) اقدام به انتشار سه کلیپ ویدیویی کرد که از کابین جنگنده نیروی هوایی آمریکا گرفته شده بود و در آن نوعی بشقاب پرنده را رصد می کنند، در فوریه ۲۰۲۱ میلادی  (بهمن ماه ۱۳۹۹)  نیز نیروی دریایی آمریکا این تصاویر را مورد تایید قرار داد.

فرضیه رئیس ناسا: حیات ماوراء زمینی واقعیت دارد

دریافت گزارش هایی در باره وجود اشیا پرنده ناشناخته موجب شده اکثر آمریکایی ها به این نتیجه برسند که دولت آمریکا در این زمینه پنهان کاری کرده و اطلاعاتی بیش از این دراختیار دارد که حاضر به انتشار آنها نیست.

گزارش هایی که در ۵ تیر ۱۴۰۰ از حالت محرمانه خارج شده ، تائید می کند که  دولت آمریکا از سال ۲۰۰۴  میلادی بیش از ۱۴۰ گزارش درباره اشیا پرنده ناشناخته دریافت کرده است.

گزارش حاکی است، دولت آمریکا بین سال های ۱۹۴۷ تا ۱۹۶۹ میلادی و درجریان برنامه تحقیقاتی به نام «پروژه کتاب آبی» (Project Blue Book)  که توسط نیروی هوایی آمریکا صورت گرفت، بیش از ۱۲ هزار گزارش درباره رویت یوفو دریافت کرده بود.

پنتاگون درباره رویت اشیا پرنده ناشناس، ۱۸ واقعه که در ۲۱ گزارش آمده حاکی از آن است که این اشیا پرنده ناشناس از فنآوری غیر قابل توصیفی برخوردار هستند.

چهارشنبه 12 آبان 1400  7:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها