0

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: در شان ما نیست که AFC اخطار بدهد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: در شان ما نیست که AFC اخطار بدهد

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: در شان ما نیست که AFC اخطار بدهد

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: در شان ما نیست که AFC اخطار بدهد

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: پرونده‌های زیادی داریم و در شان ما نیست که کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) به ما اخطار بدهد.

به گزارش ایرنا، بهرام رضاییان امروز(چهارشنبه) درباره جلسه مدیران عامل باشگاه‌ها با مدیران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود که ریاست فدراسیون فوتبال با توجه به حواشی اخیر تشکیل داد. فوتبال ما می‌تواند درآمدزا باشد و حق خودش را به دست بیاورد اما نیاز به وفاق است. امیدوارم کارگروهی که امروز مصوب و تشکیل شد بتواند حق باشگاه‌ها، هیات‌ها و فدراسیون را بگیرد.

وی در ادامه گفت: هرگونه تبلیغاتی که تولید شود فدراسیون فوتبال اولین مرجعی است که نفعش را می‌برد. باشگاه‌های ما مظلوم هستند و درآمدی ندارند. هزینه‌ها سرسام‌آور شده است. مدیران عامل باشگاه‌ها دغدغه دارند. امیدوارم جلسات بعدی که در کارگروه‌ها تشکیل می‌شود باعث شود تا باشگاه‌ها به حق واقعی‌شان برسند.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در ادامه بیان داشت: بخشنامه‌هایی به تصویب رسیده که سازمان لیگ همچنان متولی تبلیغات محیطی باشد و نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی باشد. اما حیدر بهاروند، ریاست سازمان لیگ قول داد که با هر مسیری که درآمدزایی بیشتری برای باشگاه‌ها داشته باشد، همراهی کند.

وی درباره کارگروه تشکیل شده نیز گفت: کارگروه چابک‌سازی بدین ترتیب است که هرکجا که بخشنامه‌ها جلوی منفعت فوتبال را بگیرد، آن را به هیات رییسه برده و تعدیل کند. این بخشنامه‌ها توسط انسان نوشته شده است و اشتباهاتی دارد. مصطفی آجورلو(مدیرعامل باشگاه استقلال) و بقیه مدیران دغدغه دارند. ما پرونده‌های زیادی داریم. در شان ما نیست که AFC به ما اخطار بدهد. به دنبال این هستیم که باشگاه‌ها سریع به دغدغه‌هایشان برسند. فدراسیون فوتبال هدفش این است که دیگر  دغدغه باشگاه‌ها را نداشته باشد تا بتواند به تیم‌های ملی برسد. امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن صعود خود را به جام جهانی قطعی کند.

چهارشنبه 12 آبان 1400  6:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها