0

برخورد قاطعانه پلیس با رانندگان حادثه ساز

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

برخورد قاطعانه پلیس با رانندگان حادثه ساز

برخورد قاطعانه پلیس با رانندگان حادثه ساز

برخورد قاطعانه پلیس با رانندگان حادثه ساز

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: آسایش و آرامش مردم برای ما اولویت است از این رو با رانندگانی که منجر به تخلفات حادثه ساز می شوند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در حاشیه نشست فصلی روسای پلیس راهور و راه استان ها و معاونین ستادی پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: امروزه به همت نیروی انتظامی و پلیس راهور کاهش تصادفات مشهود است، اما این مقدار کافی نبوده و باید تلاش کنیم تصادفات را به کمترین میزان ممکن برسانیم.

وی به کاهش تصادفات نیز اشاره و عنوان کرد: در بحث پیشگیری از تصادفات حدود ۳۰ دستگاه دارای وظیفه مستقیم و غیرمستقیم هستند، از این رو اگر سهم تمامی دستگاه ها در این خصوص مشخص شود قطعا کاهش تصادفات را به دنبال خواهد داشت.

سردار اشتری اظهار داشت: در صدد هستیم که خدمت رسانی به مردم را (از طریق تجهیزات، نیروی انسانی کارآمد و دلسوز، هوشمندسازی پلیس و غیره ) که مورد تاکید مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز " مدظله العالی" است را ارتقاء دهیم؛ بحمدالله پلیس راهور ناجا طی سال های اخیر اقدامات مطلوبی در حوزه خدمت رسانی به مردم و همچنین موضوع هوشمندسازی انجام داده و هدف ما خدمت رسانی با دقت و سرعت به مردم عزیز ایران اسلامی است.

وی به اهمیت هوشمندسازی در پلیس راهور ناجا اشاره کرد و گفت: امید است با همکاری تمامی دستگاه های مربوطه موضوع هوشمندسازی پلیس به نحو مطلوب محقق شود.

سردار اشتری در ادامه به موضوع اسقاط خودروهای فرسوده نیز اشاره کرد و گفت: در این رابطه جلساتی برگزار و موضوعاتی مطرح شد و امید است با پیگیری های لازم بتوانیم مشکلات و موضوعات مطرح شده را در این رابطه به نتیجه مطلوب برسانیم البته دولت سیزدهم اراده ای جدی برای حل مشکلات مردم و همچنین همکاری با ناجا دارد و در ماه های آینده شاهد رفع مشکلات در این حوزه خواهیم بود.   

فرمانده نیروی انتظامی همچنین در خصوص اجرای طرح منع تردد شبانه نیز گفت: در رابطه با این موضوع و تصمیم گیری بر منع تردد شبانه تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

چهارشنبه 12 آبان 1400  6:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها