0

پلیس شهرستان ری هشت خودروی حامل اتباع غیرمجاز را توقیف کرد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

پلیس شهرستان ری هشت خودروی حامل اتباع غیرمجاز را توقیف کرد

پلیس شهرستان ری هشت خودروی حامل اتباع غیرمجاز را توقیف کرد

پلیس شهرستان ری هشت خودروی حامل اتباع غیرمجاز را توقیف کرد

شهرری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: هشت دستگاه خودروی حامل ۹۱ نفر از اتباع خارجی غیرمجاز (شوتی) که از مبدا شهرهای جنوب شرقی به سمت این شهرستان عازم بودند شناسایی و توقیف شد.

به گزاری ایرنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز سه شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: اتباع غیرمجاز دستگیرشده، پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در پی اجرای طرح برخورد با خودروهای موسوم به شوتی (خودروهای حامل کالای قاچاق، انسان و خودروهای حامل مواد مخدر) عوامل پلیس امنیت اقتصادی با اشراف اطلاعاتی، رصدهای میدانی و شناسایی کلیه محورهای آلوده را در دستور کار قرار دادند.

کشف بیش از ۳۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در ری 

سرهنگ جلیلیان اضافه کرد: در پی اقدامات خاص پلیسی و رصدهای اطلاعاتی توسط عوامل پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ری، مشخص شد یک دستگاه خودروی تریلی حامل مقادیر زیادی کالای قاچاق از شهرستان های جنوبی کشور قصد ورود به این شهرستان را دارد.

وی افزود: با هماهنگی های قضایی خودروی مذکور توسط عوامل پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان ری طی یک عملیات پیچیده شناسایی و قبل از رسیدن به مقصد توقیف و یک نفر قاچاقی دستگیر شد.  

این مسئول ادامه داد: در بازدید خودروی توقیفی ۲ دستگاه سونوگرافی، ۶۲ دستگاه اکسیژن ساز، ۴۶۰ عدد دوربین‌های مداربسته، ۴۴ هزار و ۷۴۰ ثوب انواع پوشاک و یک دستگاه ال سی دی ۷۵ اینچ کشف شد که تمام آنها قاچاق بودند و ارزش تقریبی اموال کشف شده ۳۳۰ میلیارد ریال برآورد می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ری یادآور شد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می کند و از هموطنان می خواهیم در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی اقتصادی، مراتب را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

چهارشنبه 12 آبان 1400  6:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها