0

حمله سایبری دشمن با هوشمندی خنثی و مدیریت شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

حمله سایبری دشمن با هوشمندی خنثی و مدیریت شد

حمله سایبری دشمن با هوشمندی خنثی و مدیریت شد

حمله سایبری دشمن با هوشمندی خنثی و مدیریت شد

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم آمادگی و هوشیاری هرچه بیشتر دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای مقابله با هرگونه تهدید دشمن تاکید کرد و اظهار داشت: سازمان پدافند غیرعامل با توجه به ظرفیت های موجود باید بتواند از همه ظرفیت‌های خود در جهت پیشگیری از خطرات احتمالی اقدام کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در همایش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای انقلاب، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و تبریک هفته دفاع مقدس افزود: بهترین تدابیر در زمینه پدافند غیر عامل فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی گفت: امروز کشور به دلایل مختلفی از جمله موقعیت جغرافیایی و سیاسی مورد طمع بیگانگان است و دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به ایران عزیز نهایت استفاده را می کنند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه غائله های غرب، جنوب و شمال غرب کشور وجنگ تحمیلی و از این دست فتنه ها نشانگر این است که دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دست به هرنوع فتنه ای برای ضربه به انقلاب می زند، اظهار داشت: خوشبختانه با هدایت های فرماندهی معظم کل قوا و هوشیاری مردم دشمن نتوانسته دراین زمینه موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه در هر کجا آمادگی و اشراف اطلاعاتی و قدرت پیش بینی داشته باشیم می توانیم از ضربات دشمن جلوگیری کنیم، اظهار داشت: امروز تهدیدات به گونه های جدیدی تبدیل شده وباید در راستای تقویت وآمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با گونه های جدید و خطرناک تهدیدها آماده تر از گذشته باشیم.

سردار اشتری به خروج مفتضحانه آمریکا از افغانستان پس از ۲۰ سال و شکست های پیاپی در عراق و سوریه از جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: دشمنان امروز با تغییر تاکتیک درصدد هستند تا با حربه های گوناگون و سایبری به اهداف خود دست یابند که در این خصوص باید ضمن حفظ آمادگی در همه زمینه ها توان نظامی خود را هر چه بیشتر آماده نگهداریم.

فرمانده ناجا به هماهنگی بین قوای سه گانه در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکا وایادی آن نمی توانند ببینند که در کشور ما چنین همکاری گسترده ای بین قوا وجود دارد و پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز شکست دیگری متوجه آنان شد واین موضوع سبب شده تا همواره به فکر ضربه از جهات گوناگون باشند.

سردار اشتری بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر دستگاه ها و سازمان ها برای مقابله با هرگونه تهدید دشمن تاکید کرد و اظهار داشت: سازمان پدافند غیرعامل با توجه به ظرفیت های موجود باید بتواند از همه ظرفیت های خود در جهت پیشگیری از خطرات احتمالی اقدام کند.

وی با تاکید بر برگزاری رزمایش و همایش ها و نیز استفاده از توان مراکز علمی پژوهشی در راستای پیشگیری از تهدیدات گفت: به هر اندازه بتوانیم بهتر از این ظرفیت ها استفاده کنیم قطعا گام های مثبتی در جهت پیشگیری برداشته ایم.

فرمانده نیروی انتظامی به حادثه اخلال در سیستم کارت های سوخت اشاره کرد و افزود: دشمن به دنبال تکرار اتفاقات آبان ۹۸ بود که با هوشیاری و پشتیبانی های فنی پلیس فتا ناجا و با حضور به موقع ماموران  و استقرار آنها در پمپ بنزین از این توطئه دشمن جلوگیری و با هوشمندی موضوع مدیریت شد.

وی با تاکید بر حمایت های لازم از بیش از گذشته از سوی سازمان پدافند غیر عامل و ستاد کل نیروهای مسلح از طرح های پیشگیری ناجا در زمینه پدافند غیر عامل اظهار داشت: نیروی انتظامی در این زمینه با تهیه نقشه راه و ابلاغ آن به کلیه استان ها خواهان در اولویت قرار دادن این موضوع می باشد که خوشبختانه در سال های اخیر روند مناسبی در پیش گرفته شده است.

سردار اشتری با اشاره بر لزوم آموزش های لازم در زمینه پدافند غیر عامل افزود: هرچه در این زمینه موفق تر عمل کنیم از یک سو برای خود مجموعه نیروی انتظامی مفید است و از سوی دیگر در جهت حفظ زیرساخت های کشور که می تواند بسترساز تهدید کشور برای دشمنان باشد جلوگیری می شود.

در حاشیه این همایش که با با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد از چهار نظامنامه عملیاتی پدافند غیرعامل ناجا رونمایی و همچنین از چند تن از فرماندهان برتر ناجا در حوزه اقدامات پدافند غیرعامل قدردانی به عمل آمد.

چهارشنبه 12 آبان 1400  6:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها