0

فرنگی کاران امید ایران برای رقابت‌های جهانی وارد بلگراد شدند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

فرنگی کاران امید ایران برای رقابت‌های جهانی وارد بلگراد شدند

فرنگی کاران امید ایران برای رقابت‌های جهانی وارد بلگراد شدند

فرنگی کاران امید ایران برای رقابت‌های جهانی وارد بلگراد شدند

بلگراد- ایرنا- اعضای تیم کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال کشورمان برای شرکت در رقابت های جهانی کشتی فرنگی در صربستان امروز شنبه در فرودگاه «نیکولا تسلا» بلگراد مورد استقبال نماینده سفیر جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، «رشید حسن پور» سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بلگراد ضمن اشاره به این که از کشتی گیران کشورمان در فرودگاه بلگراد توسط آقای «علی نعیمی» کنسول سفارت استقبال بعمل آورده شد، گفت که سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد برای هر گونه کمک و مساعدت به اعضای تیم کشتی گیران فرنگی امید کشورمان آماده است.

رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان رسما از روز دوشنبه دهم آبان آغاز و تا ۱۲ آبان در بلگراد پایتخت صربستان ادامه خواهند داشت.
حسن پور گفت که سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد برای هر گونه کمک و مساعدت به اعضای تیم کشتی گیران فرنگی امید کشورمان آماده است.
 سفیر ایران در بلگراد همچنین با بیان اینکه تیم ملی بوکس کشورمان در مسابقات جهانی بوکس در صربستان به سر می برد و تا کنون نتایج خوبی را بدست آوردند، در این گفت و گو ضمن اشاره به روابط خوب دو کشور در تمامی سطوح، همکاری های ورزشی تهران و بلگراد را در کنار دیگر عرصه ها بسیار خوب و رو به گسترش دانست.
در این رقابت ها «پویا دادمرز» در وزن ۵۵ کیلوگرم، «مهدی محسن نژاد» در وزن ۶۰، «علیرضا نجاتی» در وزن ۶۳، «محمد جواد رضایی» در وزن ۶۷، «امیر عبدی» در وزن ۷۲، «امین کاویانی نژاد» در وزن ۷۷، «محمد ناقوسی» در وزن ۸۲، «ناصر علیزاده» در وزن ۸۷ ، «مرتضی القوسی» در وزن ۹۷ و «امین میرزازاده» در وزن ۱۳۰ کیلوگرم شرکت دارند.
 همچنین «فرشاد علیزاده» (سرمربی)، «بهروز حضرتی‌پور»، «داود گیل‌نیرنگ»، «فرزاد ایمانعلی‌زاده»، «مهدی علیزاده پورنیا»، «سینا طالب‌وند» (مربیان)، «رضا اسماعیلی»(ماساژور)، «سعید عباسی»، «نیما صادقی» (داوران) و «نبی دهمرده» (سرپرست) کشتی گیران فرنگی امید کشورمان را در این مسابقات همراهی می کنند.
کشتی گیران کشورمان فردا یکشنبه در مراسم قرعه کشی شرکت و با حریفان خود آشنا می شوند و روز دوشنبه در اولین روز مسابقات، رقابت های مقدماتی در وزن های ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلو گرم و رقابت های نیمه نهایی شامگاه همین روز در اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرمی انجام می شوند.

شنبه 8 آبان 1400  11:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها