0

پدیده خراسان مغلوب نفت مسجدسلیمان شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

پدیده خراسان مغلوب نفت مسجدسلیمان شد

پدیده خراسان مغلوب نفت مسجدسلیمان شد

پدیده خراسان مغلوب نفت مسجدسلیمان شد

مشهد- ایرنا- تیم فوتبال پدیده خراسان، شامگاه شنبه و در چهارچوب هفته سوم بازیهای لیگ برتر فوتبال، مقابل مهمان خود نفت مسجدسلیمان با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، با توجه به توقف و وقفه هشت روزه تمرینات بازیکنان پدیده خراسان و ازسرگیری این تمرینات با سرمربی جدید، ناهماهنگی میان شاگردان اکبر میثاقیان در نیمه نخست این دیدار خانگی در ورزشگاه امام رضا(ع) کاملا مشهود بود و از طرف دیگر نفت مسجد سلیمان با درخشش کرّار جاسم توانست موقعیت های خطرناکی را روی دروازه میزبان ایجاد کند اما در این نیمه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

در نیمه دوم در حالی که میثاقیان و جلیلوند تعویض های خود را انجام داده بودند در دقیقه ۸۰ هادی میرجوان با ضربه زیبای سر خود توپ را وارد دروازه پدیده کرد که با شدت پیدا کردن حملات دو تیم در منطقه جریمه در نهایت بازی با تک گل مهمان بازی به سود نفت مسجد سلیمان خاتمه یافت.

امیرسامان سلطانی به عنوان داور، فرزاد بهرامی، امید افخمی و علی بای به عنوان کمک داور و داور چهارم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و ۲ کارت زرد در این دیدار بین بازیکنان ۲ تیم تقسیم شد.  

پیش از این دیدار پدیده خراسان با یک بازی کمتر و کسب یک امتیاز در رده دهم و نفت مسجد سلیمان نیز در رده یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران قرار داشتند.

شنبه 8 آبان 1400  11:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها