0

سرمربی بسکتبال کاله: هیچ تیمی در لیگ برتر امنیت ندارد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

سرمربی بسکتبال کاله: هیچ تیمی در لیگ برتر امنیت ندارد

سرمربی بسکتبال کاله: هیچ تیمی در لیگ برتر امنیت ندارد

سرمربی بسکتبال کاله: هیچ تیمی در لیگ برتر امنیت ندارد

تهران - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال کاله گفت: با شرایطی که در رقابت های امسال می بینم هیچ تیمی در بالا و میانه جدول امنیت نخواهد داشت.

محمد کاظم موقتی روز چهارشنبه گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بازی های لیگ برتر بسکتبال در دو گروه برگزار می شود و هر چه از آغاز این رقابت ها می گذرد، شاهد بازی های بهتر و عملکرد مطلوب تر بازیکنان تیم ها هستیم.

وی ادامه داد: ما شب گذشته در دیداری که برابر نظم آوران سیرجان داشتیم در شرایطی بازی را واگذار کردیم که تیم کامل خود را در اختیار نداشتیم و از آن سو تیم حریف از دو بازیکن خارجی موثر و خوب خود بهره می برد که در نهایت بازی را واگذار کردیم. البته من از روند کار راضی هستم و می دانم در روزهای آینده تیم کاله بهتر خواهد شد.  

سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندارن یادآور شد: رقابت های امسال در شرایطی برگزار می شود که روند کار نشان از روزهای خوش آینده دارد. به نظر من هیچ تیمی در میانه و بالای جدول حاشیه امنیت ندارد و حتی در دور برگشت نیز اتفاقات بسیاری خواهد افتاد. روند کار به گونه ای است که یک یا دو هفته آینده عملکرد تیم ها بهتر هم خواهد شد و علاقه مندان به بسکتبال شاهد رقابت های زیباتری خواهند بود.  

گفتنی است تیم کاله مازندارن در ادامه رقابت های لیگ برتر بسکتبال شب گذشته برابر تیم نظم آوران سیرجان قرار گرفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۸۸ بر ۸۲ به سود نظم آوران خاتمه یافت.

در گروه الف لیگ برتر بسکتبال تیم های شهرداری گرگان، صنعت مس کرمان، پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، کاله، نظم آوران سیرجان، نیروی زمینی تهران و خانه بسکتبال خوزستان حضور دارند.

در گروه ب نیز تیم های شیمیدر قم،  مهرام تهران،  اکسون تهران،  آویژه صنعت پارسا مشهد،  فولاد مبارکه سپاهان،  رعد پدافند هوائی تهران،  صنایع هرمزگان و صنعت مس رفسنجان قرار دارند.  

 
چهارشنبه 5 آبان 1400  4:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها