0

مستندهای این هفته شبکه افق مشخص شدند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23359
محل سکونت : اصفهان

مستندهای این هفته شبکه افق مشخص شدند

مستندهای این هفته شبکه افق مشخص شدند/ از آمریکا و افغانستان تا مهدی‌آباد یزد

این هفته نیز شبکه افق همچون هفته‌های گذشته چند مستند ویژه برای دوستداران این سبک آثار به روی آنتن می‌فرستد که هرکدام از آنها حال و هوای خاص خود را دارند.

مستندهای این هفته شبکه افق مشخص شدند/ از آمریکا و افغانستان تا مهدی‌آباد یزد

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا از روابط عمومی شبکه افق، این شبکه به منظور اهمیت و تاثیرگذاری بیشتر انتقال اطلاعات از روش تولید محتواهای چند رسانه‌ای در قالب مستند، طبق روال هر هفته با چندین مستند و مجموعه مستند به صورت موضوعی و مناسبتی که در قاب خود جای داده، مهمان خانه مخاطبین شده است.

با هم مروری داریم بر مستندهای این هفته شبکه افق:

مستندهای این هفته شبکه افق مشخص شدند/ از آمریکا و افغانستان تا مهدی‌آباد یزد


ارونه ماد

این مجموعه مستند در سه قسمت به تهیه‌کنندگی مجید حدادی و کارگردانی محمد ملاعباسی تولید شده است و با موضوع بررسی تاریخچه قوم تات و تشریح زبات ناتی، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. علاقه‌مندان به این مجموعه می‌توانند آن را از دوشنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۱۷ و تکرار آن را روز بعد ساعت ۰۶:۳۰ از قاب شبکه افق تماشا کنند.

رفقای آمریکایی

این مجموعه مستند در سه قسمت به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی سید حسین محمودی‌فر تولید شده و با موضوع روایتی از تحولات سیاسی و اجتماعی افغانستان، پخش خواهد شد. دوستداران این مجموعه می‌توانند آن را از دوشنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۱۹:۳۰ (تکرار، روز بعد ساعت ۱:۳۰) به تماشای این برنامه بنشینند.

خارجی

این مستند تک قسمتی به تهیه‌کنندگی مالک شیخی و کارگردانی بهناز رفائیل‌زاده تولیده شده و روایتی است از زندگی پروفسور رحمت‌الله قدیمی چرمهینی، دانشمند ایرانی پیشین ناسا، علاقه‌مندان به مستندهایی با این حال و هوا می‌توانند آن را دوشنبه ساعت ۲۱ و تکرارش را روز بعد ساعت ۱۳:۳۰ از قاب شبکه افق تماشا کنند.

سنگ‌ها را بسته‌اند

این مستند تک قسمتی به‌ تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیامک مختاری تولیده شده و با موضوع صنعت سنگ و استفاده از ضایعات آن مهمان خانه مخاطبان شبکه افق خواهد بود. این مستند سه‌شنبه شب ساعت ۲۰ پخش می‌شود و تکرار آن را روز بعد ساعت ۰۲ و ۰۷ و ۱۲:۳۰ روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

روی سبز بیابان

این مستند تک قسمتی نیز به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فتح‌الله امیری تولیده شده که به موضوع فعالیت‌های زیست محیطی معدن سرب و روی مهدی‌آباد یزد، می‌پردازد. دوستداران این مستند می‌توانند آن را چهارشنبه ساعت ۲۰ و تکرار آن را روز بعد ساعت ۰۲ و ۰۷ از شبکه افق تماشا کنند.

انتهای پیام/۴۱۷۳/

چهارشنبه 5 آبان 1400  9:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها