0

نگاهی به تغییر زندگی هلیا..‌‌‌‌...؟؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23519
محل سکونت : کرمانشاه

نگاهی به تغییر زندگی هلیا..‌‌‌‌...؟؟

آیه قرآنی که هلیا دختر قمه کش خطاب به مردم گفت 

هلیا دختر قمه کش دهه هشتادی یکی از آیه های قرآن را خطاب به مردم و فالوورهایش استفاده کرد.

آیه قرآنی که هلیا دختر قمه کش خطاب به مردم گفت + فیلم

هلیا دختر دهه هشتادی مشهور که با قمه کشیدن در یک دعوا به شهرت زیادی دست یافته حالا دیگر کم کم از آن روزهای خود فاصله گرفته است.

 

" إنما الأمنیات بید الله " همانا آرزوها در دستان خداس پس آرزو کنید...اخیرا هلیا زیاد از آیه های قرآن در استوری های خودش استفاده می کند ولی هنوز هم مردم به ماجرای قمه کشیدن او اشاره می کنند و ظاهرا طول می کشد تا این موضوع از حافظه مردم فراموش شود.

آیه قرآنی که هلیا خطاب به مردم گفت + فیلم

چهره تازه و رسمی هلیا دختر قمه کش

هلیا در حال تبدیل شدن به بلاگر اینستاگرامی است و از روزهای اخیر خود که با دعواهای خود حاشیه سازی می کرد فاصله گرفته است. او البته به مدرسه می رود و اعلام کرده که وقت زیادی ندارد مثل سابق توی فضای مجازی باشد ! هلیا در چند موزیک ویدیو دیده شده و به نظر می رسد دوست دارد بلاگر اینستاگرامی شود. اگر هلیا با همین رشد فالوور پیش برود بعید نیست چند مدت آینده به یکی از سلبریتی های اینستاگرامی تبدیل شود. شاید بگویید مسخره است که دختری با قمه کشیدن مشهور شود و تبدیل به یک سلبریتی اینستاگرامی شود. باید بگوییم که اگر به گذشته خیلی از شاخ های اینستاگرامی که الان زندگی فوق لوکس و باکلاسی دارند نگاه کنید ابتدای راه صد برابر از هلیا بدتر شروع کردند ولی الان کی آن روزها را به یاد دارد ؟ جوری رفتار می کنند انگار از تئاتر بازی کردن به اینجا رسیده اند و گذشته کثیف خود را انکار می کنند.

پنج شنبه 29 مهر 1400  10:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها