0

سردار رحیمی: ۱۰۷ باند سرقت در تهران متلاشی شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

سردار رحیمی: ۱۰۷ باند سرقت در تهران متلاشی شد

سردار رحیمی: ۱۰۷ باند سرقت در تهران متلاشی شد

سردار رحیمی: ۱۰۷ باند سرقت در تهران متلاشی شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام ۱۰۷ باند سرقت در پایتخت خبر داد و گفت: در این راستا ۸۷۶ سارق دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در حاشیه چهارمین طرح کاشف پایتخت، افزود: ۳۲۰ عملیات هماهنگ توسط پلیس آگاهی و پیشگیری طی ۴۸ ساعت گذشته برای مقابله با سارقان منزل در تهران و سایر نقاط کشور اجرا شد و ۸۷۶ سارق دستگیر، ۷۲۰ فقره سرقت منزل و بیش از هزار فقره اموال مسروقه نیز کشف شد.

وی درباره تعداد و نوع اموال مسروقه و مکشوفه توسط پلیس، گفت: سه کیلوگرم طلا، ۱۰۰ عدد تلفن همراه، ۲۰ عدد لپ تاپ، ۸۰ دستگاه تلویزیون، ۴۰ عدد تابلو هنری و ده ها فقره اسناد و مدارک اعم از شناسنامه، کارت ملی و شناسنامه از مخفیگاه سارقان کشف شد.

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه بیشترین اموال مکشوفه متعلق به حوزه ارز و طلا بود، افزود: در این طرح ۱۰۷ باند منهدم شد و نکته مهم اینکه ۶۳ درصد افراد دستگیر شده، سابقه دار هستند.

رحیمی گفت: در این طرح ۲۱ سارق حین سرقت دستگیر شدند و بیشتر این متهمان با ماموران پلیس درگیر شدند اما مقتدرانه با آن‌ها برخورد شد بخ نحوی که در ۱۰ مورد، تیراندازی بین مأموران و سارقان صورت گرفت.

سردار رحیمی: ۱۰۷ باند سرقت در تهران متلاشی شدوی با اشاره به دستگیری ۳۰ نفر از مالخران نیز توضیح داد: رویکرد جدید پلیس با متهمان در اجرای ماموریت‌ها، موضوع محور است و به صورت جدی با بحث سرقت در حال اجرای برنامه‌های خود هستیم.

رحیمی به سارقان هشدار داد: سارقی که در تهران سرقت می‌کند بداند که در هر جای ایران باشد، دستگیر خواهد شد گو اینکه در چند عملیات طرح کاشف متهمان را در شهرهای مرزی کشور دستگیر کردیم و تحویل مراجع قانونی دادیم.

سه شنبه 27 مهر 1400  8:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها