0

برای برقراری امنیت داخلی کشور جهادگونه تلاش می‌شود

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

برای برقراری امنیت داخلی کشور جهادگونه تلاش می‌شود

برای برقراری امنیت داخلی کشور جهادگونه تلاش می‌شود

برای برقراری امنیت داخلی کشور جهادگونه تلاش می‌شود

تهران - ایرنا - فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، کارکنان نیروی انتظامی را حافظان امنیت و آرامش مردم عنوان کرد و گفت: امروز در زمینه برقراری امنیت داخلی کشور که به‌ طور عمده بر عهده پلیس و در گرو همکاری دیگر سازمان‌هاست نیز به‌ طور جهادگونه کار و تلاش شبانه‌روزی می‌شود.

به‌ گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان‌ های ویژه ناجا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تبریک هفته نیروی انتظامی به همه خدمتگزاران و غیور مردان ناجا در سراسر کشور اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت بسیار مناسبی برای ارزیابی عملکرد خود در ماموریت ها و انجام وظایف سازمانی و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی یک سازمان مقدس و ارزشمندی است که جایگاه و اهمیت ویژه‌ ای دارد به‌ طوری‌ که رهبرمعظم انقلاب امام خامنه‌ ای عزیز مدظله العالی در سخنان اخیرشان فرمودند «نیروی انتظامی یکی از ستون‌ های استوار امنیت در کشور است».

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، کارکنان نیروی انتظامی را حافظان امنیت و آرامش مردم عنوان و بیان کرد: امروز در زمینه برقراری امنیت داخلی کشور که به‌ طور عمده بر عهده پلیس و در گرو همکاری دیگر سازمان‌ هاست نیز به‌ طور جهادگونه کار و تلاش شبانه‌ روزی می‌ شود.

کرمی با بیان این‌که هفته ناجا فرصتی برای رشد و بهبود عملکرد نیروی انتظامی است، تصریح کرد: نیروی انتظامی، سازمانی جامعه محور است و همه اهداف و اقدامات پلیس در راستای رضایت مندی و احساس آرامش مردم شریف ایران اسلامی است.

وی مردم را به‌ عنوان سرمایه‌ های اجتماعی پلیس، پشتوانه‌ ای مستحکم و فعال خواند و خاطرنشان کرد: آنچه می‌ تواند ما را در سنجش سطح امنیت در رابطه با مأموریت‌ ها یاری دهد، میزان علاقه‌ مندی و میل به همکاری مردم با پلیس است.

یک شنبه 25 مهر 1400  12:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها