0

سرمربی تیم ملی بیسبال

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

سرمربی تیم ملی بیسبال

هدایت مجازی تیم ملی بیسبال توسط سرمربی ایتالیایی

سرمربی تیم ملی بیسبال

 

سرمربی تیم ملی بیسبال قرار است به‌صورت مجازی فعالیت ملی‌پوشان کشورمان را تا بازگشت به ایران زیر نظر بگیرد.

 
 

سرمربی ایتالیایی تیم ملی بیسبال ایران، از راه دور هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، نشست مسئولان انجمن بیسبال و سافت با "آندره آ دی اوریا" مربی و مدرس ایتالیایی که سابقه تدریس و آموزش کشورمان را دارد، به صورت آنلاین برگزار شد تا نحوه فعالیت مجدد این مربی مطرح و کارنامه دار بیسبال و سافت‌بال جهان در ایران مورد بررسی قرار بگیرد.

در این وبینار که با حضور کیوان صفاییان دبیر انجمن، فرهاد عشوندی نایب رئیس، پیام شوکت صدری مدیر تیم ملی، عباس ندایی مسئول کمیته آموزش و کاشف رانا مسئول روابط بین‌الملل با دی‌اوریا برگزار شد، مقرر شد تا فیلم تمرینات ملی‌پوشان بیسبال برای این مربی ایتالیایی ارسال شود تا وی شرایط فنی و آمادگی آنها را بررسی کند.

همچنین مقرر شد تا کلاس‌های مجازی برای بازیکنان و مربیان و همچنین مربیان تیم های پایه با "دی اوریا" برگزار شود تا تمرینات اصولی و زیرساختی و نحوه صحیح ارائه آموزش تدریس شود.

پیشنهاد حضور یک هفته ای این مربی ایتالیایی در تعطیلات سال نو میلادی در ایران و برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی بیسبال در یکی از شهرهای جنوبی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 
 

ضمن اینکه قرار شد که دی‌اوریا برای گذراندن‌ مرحله سوم از قرارداد المپیک سولیداریتی فروردین ماه سال آینده به کشورمان سفر کند تا در استان‌های دیگر ایران بیسبال، سافت‌بال و بیسبال 5 را تدریس کند.

شنبه 24 مهر 1400  10:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها