0

آغاز برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در اماکن صنعتی زیر ۵۰ نفر

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

آغاز برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در اماکن صنعتی زیر ۵۰ نفر

آغاز برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در اماکن صنعتی زیر ۵۰ نفر

آغاز برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در اماکن صنعتی زیر ۵۰ نفر

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد چکشیان» در اولین نشست مشترک معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد، نقش عمده‌ای در ایجاد آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی داشته و متاسفانه آسیب‌های ناشی از آن، سرمایه‌های انسانی را مورد هدف قرار می‌دهد و به تدریج از چرخه جمعیت فعال و مثبت جامعه خارج می‌کند.

وی با بیان اینکه کارگران به عنوان یکی از سرمایه های انسانی بخش تولید و صنعت هر کشور، سهم مهمی در توسعه جامعه دارند گفت: کارگران نیز از تهدیدات اعتیاد مصون نبوده و عوامل متعددی در اعتیاد آنان نقش دارد.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش مهم نهادها و سازمان های غیر دولتی در توانمند سازی افراد در برابر انواع آسیب های اجتماعی اضافه کرد: به مشارکت طلبیدن مردم به حضور فعال در تصمیم گیری، برنامه ریزی و سیاست گذاری در این حوزه مهم و ضروری است  و باید ایفای نقش مردم و جامعه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

«محمد جمالو» معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز با قدردانی از تلاش های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طول سال های گذشته به ضرورت انجام کار جهادی طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص اعتیاد در محیط‌های کار  با توجه به حجم مشکلات، تأکید کرد.

پنج شنبه 22 مهر 1400  11:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها