0

اتاق عملیات متحدان سوریه: انتقام سختی از صهیونیست‌ها می‌گیریم

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

اتاق عملیات متحدان سوریه: انتقام سختی از صهیونیست‌ها می‌گیریم

اتاق عملیات متحدان سوریه: انتقام سختی از صهیونیست‌ها می‌گیریم

 

اتاق عملیات متحدان سوریه: انتقام سختی از صهیونیست‌ها می‌گیریم

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه بعد از تجاوز رژیم صهیونیستی به منطقه تدمر در بامداد امروز اعلام کرد که پاسخ سختی به این رژیم خواهد داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، منابع خبری گزارش دادند که اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد، بعد از تجاوز رژیم صهیونیستی به مراکز خدمات رسانی سوریه که بامداد امروز انجام شد، متحدان سوریه تصمیم گرفته اند پاسخ قاطعی به این تجاوز بدهد.

در این بیانیه آمده است، جنگنده های صهیونیستی و آمریکایی بامداد امروز به شماری از نیروهای متحد در منطقه تدمر سوریه تجاوز کردند و اهدافی که هدف این تجاوزات قرار گرفتند چندین مرکز گردهمایی جوانان و مراکز خدمات رسانی بودند. در این تجاوز شماری از برادران رزمنده ما شهید و مجروح شدند و اگر نیروهای مستقر نبودند شمار شهدا بسیار بیشتر می شد.

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه تاکید کرد، ماموریت و حضور مشروع ما در سوریه همواره به منظور کمک به این کشور و تحت نظارت خود سوریه جهت مقابله با تروریسم و پروژه تکفیری به ویژه داعش بوده است.

بیشتر بخوانید
  • طرح 5 مرحله‌ای اردن برای حل پرونده سوریه

  • حملات تروریست‌های «النصره» به مناطق کاهش تنش در سوریه

این بیانیه افزود، ما از سال‌های گذشته از جانب دشمن صهیونیستی و آمریکایی مورد تجاوزات متعددی قرار گرفتیم و این طرف ها تلاش می کردند ما را به جنگهای حاشیه ای بکشانند؛ درحالیکه این در اولویت حضور ما در سوریه نبود.

در ادامه این بیانیه آمده است، بهانه رژیم صهیونیستی برای تجاوز به سوریه این بود که سلاح های دقیق و تجهیزاتی که برای این رژیم غاصب خطرناک محسوب می‌شود را هدف قرار می دهد.

اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه تصریح کرد، با توجه به این موارد و بعد از تجاوزی که از آسمان اردن و منطقه التنف که تحت اشغال آمریکایی‌هاست انجام شد فرماندهی اتاق عملیات متحدان سوریه تصمیم گرفته انتقام خون شهدا و مجروحان را بگیرد و این پاسخ بسیار سخت خواهد بود.

بامداد امروز یک منبع نظامی سوری اعلام کرد، حدود ساعت 23:34 شامگاه سیزدهم اکتبر 2021، دشمن اسرائیلی حمله هوایی را از سمت منطقه التنف به سمت منطقه تدمر انجام داد و یک برج ارتباطی و برخی نقاط اطراف آن را هدف قرار داد که منجر به شهادت سه نظامی وجراحت 3 نفر دیگر و وقوع خسارت مادی شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که تل‌آویو حریم هوایی جولان اشغالی را به روی هواپیماهای غیرنظامی بسته است.

گروه‌های مختلف فلسطینی این تجاوز رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم و اعلام کردند، این رژیم مانند اوباش در منطقه رفتار می‌کند و مقابله با آن، وحدت مقاومت در تمامی جبهه‌ها را می‌طلبد.

انتهای پیام/

پنج شنبه 22 مهر 1400  2:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها