0

تخفیف ۳۰درصدی برای حضور در نمایشگاه صنایع دستی

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158229
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

تخفیف ۳۰درصدی برای حضور در نمایشگاه صنایع دستی

تخفیف ۳۰درصدی برای حضور در نمایشگاه صنایع دستی

تخفیف ۳۰درصدی برای حضور در نمایشگاه صنایع دستی

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از تخفیف ۳۰درصدی برای غرفه داران هنرمند برای حضور در نمایشگاه صنایع دستی در مهرماه خبر داد.

خشایار نیکزادفر عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اعلام این خبر گفت: سی‌و پنجمین نمایشگاه ملی‌ صنایع‌دستی در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و هنرمندان برای اجاره غرفه می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی استفاده کنند.

وی با اعلام این که این نمایشگاه صنایع‌دستی تهران قرار بود در مردادماه برگزار شود، گفت: این نمایشگاه به دلیل شیوع کرونا و وضعیت قرمز تهران لغو شد و با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی به عمل آمده شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مجوز رسمی از سوی کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا صادر شد.

 نیکزاد تصریح کرد: بر همین اساس سی‌وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه سال جاری در سالن‌های ۴۰ و خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی درباره استقبال از این نمایشگاه از سوی هنرمندان گفت: تاکنون بیش از ۳۰ درصد غرفه از سوی هنرمندان رزرو شده و تا یک هفته تا پیش از آغاز نمایشگاه امکان رزرو غرفه وجود دارد.

این نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه صنایع و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی که از پربازدیدترین نمایشگاه‌های سال است برگزار می‌شود. همچنین از تمام افراد تب‌سنجی انجام می‌شود و داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از الزامات حضور در این نمایشگاه است.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی درباره اجناس و محصولات ارایه شده در نمایشگاه گفت: هنرهای سنتی و دیگر محصولات صنایع دستی از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه خواهد بود.

به گزارش ایرنا، سی‌وپنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه سال جاری در سالن‌های ۴۰ و خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

سه شنبه 13 مهر 1400  2:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها