0

خیز بین‌المللی فیلم کوتاهی که دو نفره ساخته شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

خیز بین‌المللی فیلم کوتاهی که دو نفره ساخته شد

خیز بین‌المللی فیلم کوتاهی که دو نفره ساخته شد

خیز بین‌المللی فیلم کوتاهی که دو نفره ساخته شد

تهران- ایرنا- فیلم کوتاه «رو در رو» اولین تجربه کارگردانی علی دولت‌آبادی با همکاری عقیل بهرامی به عنوان بازیگر و نویسنده برای رقابت در جشنواره‌های جهانی خیز برداشت.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم کوتاه رو در رو با همکاری دو نفره علی دولت‌آبادی به عنوان کارگردانی، فیلمبرداری، صدا برداری، تدوین و صدا گذار و عقیل بهرامی به عنوان تنها بازیگر و نویسنده تولید شده است.

علی دولت‌آبادی درباره تولید این فیلم کوتاه به ایرنا گفت: بی شک سینما کاری گروهی است و فیلم توسط تک تک افراد متخصص است که ساخته می شود اما در شرایط همه گیری کرونا با عقیل بهرامی به این نتیجه رسیدیم که یک فیلم کوتاه دونفره را تجربه کنیم.

وی افزود: عقیل بهرامی ایده‌اش را گفت و برایم جالب بود، بعد از آن فیلمنامه را نوشت و خیلی سریع دست بکار شدیم و من هم ایده کارگردانی و نحوه دکوپاژم را با او در میان گذاشتم. بهرامی بازیگر با تجربه و دلسوزی است و با توجه به همکاری در فعالیت های هنری قبلی که با هم داشتیم، رو در رو همه چیزش کنار هم چیده شد و یک روزه فیلم را گرفتیم و همان روز پست پروداکشن را انجام دادیم.  

عقیل بهرامی نیز در این باره به ایرنا گفت: این فیلم در شرایط پاندمی کووید ۱۹ ساخته شد اما موضوع فیلم در مورد بیماری کرونا نیست. دغدغه اصلی فیلم تنهایی انسان مدرن است. فکر می‌کنم ایده و حرف فیلم جهانی است و این اتفاق برای هر آدمی در گوشه و کنار دنیا در حال رخ دادن است.

وی افزود: انسان قرن ۲۱ بسیار تنها و منزوی بود و کرونا این اتفاق را چندین برابر کرد. 

به گزارش ایرنا، در خلاصه داستان رو در رو آمده است: آدم ها در خلوت شخصی خود با خودشان هم روراست نیستند اما...!  

سه شنبه 13 مهر 1400  12:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها