0

اینستاگرام: جایی برای پول درآوردن به روش‌های مختلف

 
pooyaghaderi
pooyaghaderi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1400 
تعداد پست ها : 5
محل سکونت : گیلان

اینستاگرام: جایی برای پول درآوردن به روش‌های مختلف

شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی اینستاگرام به مرحله کنونی برسد؛ اما حالا ۱۱ سال پس از عرضه، اینستاگرام نه‌تنها یک غول مطرح در دنیای تکنولوژی است، بلکه منبع درآمد افراد بسیاری است. حتی مقامات کشور هم این موضوع را مطرح کردند!
 اینستاگرام هم برای متخصص‌ها منبع درآمد خوبی است و هم برای کسانی که هیچ دانش خاصی ندارند . احتمالاً می‌دانید که پردرآمدترین افراد این شبکه اجتماعی که درآمد ماهانه آن‌ها به میلیارد هم می‌رسد، واینرها هستند! افرادی که با ساخت محتوای – معمولاً ویدیویی – خنده‌دار، تعداد زیادی فالوئر به دست آورده‌اند و به واسطه همین فالوئرها، برندها و افراد زیادی برای تبلیغات سراغ آن‌ها می‌روند. در کنار درآمد ناشی از تبلیغ، بیشتر ویدیوهای واینرها توسط یک یا چند اسپانسر حمایت مالی می‌شوند.

نوع دیگر کسب درآمد از اینستاگرام، فروش محصول است. فرقی نمی‌کند در خانه‌تان محصولات دست‌ساز درست می‌کنید یا یک فروشگاه فیزیکی دارید! در هر دو صورت اینستاگرام بستری است که برای فروش بیشتر، کمک بسیار زیادی به شما می‌کند. البته این باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اینستاگرام مناسب فروش محصولاتی است که مستقیماً به مصرف‌کننده مربوط باشند؛ یعنی این شبکه اجتماعی به کار کسب‌و‌کارهای B2B نمی‌آید.

شکل دیگر کسب درآمد از اینستاگرام مربوط به متخصصان است. نوع تخصص زیاد اهمیتی ندارد. فرد متخصص با تولید محتوای مرتبط به حوزه کاری‌اش هم می‌تواند دوره‌های آموزشی بفروشد و هم می‌تواند با تقویت برند شخصی خود، به شکل غیر مستقیم درآمد داشته باشد.

یک شنبه 11 مهر 1400  1:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها