0

بدترین عادت متولدین هر ماه چیست؟

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

بدترین عادت متولدین هر ماه چیست؟

 

بدترین عادت متولدین هر ماه چیست؟

بدترین عادت متولدین هر ماه چیست؟

تاریخ: ۲۲/شهريور/۰۰ ساعت ۱۱:۴۵ | گوناگون شناسه خبر: ۹۷۰۲۸ منبع: سایت طلا

همه ما عادت های بدی در زندگی داریم اما برخی از این عادت های بد تنها به ماه تولد ما مربوط است و به نوعی ما را ویژه و خاص می کند.

همه ما عادت های بدی در زندگی داریم اما برخی از این عادت های بد تنها به ماه تولد ما مربوط است و به نوعی ما را ویژه و خاص می کند.

فروردین
فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند . آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است . البته این واقعا اشتباه آنها نیست ، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند . فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند .

اردیبهشت

افرادی که در این ماه به دنیا آمده اند ، افراد تنبل و بی انگیزه ای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت شان دراز بکشند و استراحت کنند اردیبهشتی ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را تغییر دهند .

خرداد

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف شان حساب کرد . در واقع آنها غیر قابل پیش بینی هستند . آنها برای کارهایشان برنامه می چینند اما در لحظه و تمام شان را کنسل می کنند . بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

 

تیر

تیر

 

تیر

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند ، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند ، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید . آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند . آنها این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند ، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند .

مرداد

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند ، اما بدترین عادت شان جلب توجه است . به عنوان مثال آنها صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست .

شهریور

آنها کمالگرا هستند . متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند . اگر کاری را آغاز کنند ، تمام تلاش شان را می کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند ، به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند . این افراد دیگران را به دلیل بی توجهی سرزنش می کنند . در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند .

مهر

همانطور که از نامش پیداست ، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند ، اگر چه گاهی بداخلاق می شوند . از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد . آنها به هر جایی که قدم می گذارند ، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند ، سر صحبت را باز می کنند . بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست .

آبان

آبانی ها افراد رکی هستند . اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود برای اصلاح آن درنگ نمی کنند . اگر چه آنها بی ادب نیستند اما نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند . پس موقع صحبت کردن با یک آبانی ، مراقب باشید

آذر

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید . آنها دوست دارند که مدام از ذهن شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند . آذری ها از بحث کردن لذت می برند ، به همین شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی نبرید.

 

شخصیت

شخصیت

 

دی

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند ، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند . این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند . در بحث های گروهی ، اگر حرف شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت .

بهمن

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست ، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند . شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای . خود بیرون آیند . آنها به شدت خیالپردازند به و دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب و عصابيت اطرافیان شان می نباتات حدی شود .

اسفند

اسفندی ها یکی از صادق ترین ، . خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند . آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند . به بیان دیگر آنها همیشه زمان کم می آورند . اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید ، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند

سه شنبه 23 شهریور 1400  12:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها