0

مستند«لذت نقاشی»

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23038
محل سکونت : کرمانشاه

مستند«لذت نقاشی»

افشای داستانی شوم درباره باب راس و برنامه «لذت نقاشی»

افشای داستانی شوم درباره باب راس و برنامه «لذت نقاشی»

ایسنا نوشت: مستند جدیدی درباره باب راس که از او به عنوان بزرگ‌ترین معلم نقاشی جهان یاد می‌شود، به زودی از طریق نتفلیکس عرضه خواهد شد.

این مستند با عنوان «اتفاق‌های خوب، خیانت و طمع» به کارگردانی جاشوا روفه، روایتی است از ناگفته‌هایی از زندگی باب راس، خالق برنامه تلویزیونی «لذت نقاشی» که بین سال‌های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۴ روی آنتن می‌رفت و تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد و روزانه از ۳۰۰ شبکه تلویزیونی پخش می‌شد.

باب راس با درکی عمیق از طبیعت و رفتاری مهربان و ملایم، همه افراد را تشویق می‌کرد تا از خلاقیت خود استقبال کنند و خود را باور کنند و در این راه به یک پدیده فرهنگی تبدیل شوند. مردی که همواره معتقد بود هیچ اشتباهی رخ نداده است بلکه فقط اتفاقات خوب، دهه‌ها لذت عظیمی را برای جهانیان به ارمغان آورده است. در حالی که صدای آرامش‌بخش و تصویر غیرقابل تردید او همچنان یک حس نوستالژیک را برانگیخته است، هنوز یک داستان شوم پیرامون نام او و امپراتوری ساخته شده‌اش وجود دارد که توسط شرکای او که زمانی مورد اعتمادش بودند، ربوده شده است، افرادی که خیانت پنهان و آهسته آن‌ها، فراتر از مرگ او در سال ۱۹۹۵ ادامه یافته است.

ملیسا مک کارتی، بن فالکون، دیوا دسوزا، جاشوا روفه و استیون برگر، تهیه‌کنندگان مستند «اتفاق‌های خوب، خیانت و طمع» هستند که قرار است از تاریخ ۲۵ اوت از طریق سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

باب راس در سال ۱۹۹۵ درگذشت اما همچنان به عنوان یک نماد فرهنگی مورد توجه است و قسمت‌های قدیمی از برنامه معروف تلویزیونی او به نام «لذت نقاشی» در وبسایت یوتیوب بیش از ۴۵۰ میلیون بازدید داشته است.

جمعه 8 مرداد 1400  10:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها