0

بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

 
arghavanrahaa
arghavanrahaa
کاربر جدید
تاریخ عضویت : تیر 1400 
تعداد پست ها : 12
محل سکونت : تهران

بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

جدیدترین اخبار دومان سهند

سوابق دومان سهند در حوزه سرمایه گذاری
 بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

سرمایه گذاری گاه میتواند پرتگاهی باشد که شما را تا قعر اقیانوس ها به پایین بکشاند و گاه میتواند همانند پلی شما را تا عرش بالا ببرد .
قبول کردن ریسک سرمایه گذاری خود ریسک به حساب می آید و هر کسی آن را قبول نمیکند. اما به قول وارن بافت اعظم ریسک از آنجایی ناشی می شود که شما ندانید که در حال انجام چه کاری هستید.
بسیاری از افراد این روز ها به علت تورم و بی ارزش شدن پول نقد و رکود دوست دارند که پول خود را در جایی سرمایه گذاری کنند که علاوه بر سود دراز مدت، سودی کوتاه نیز به آنان برساند.


به قول رابرت آلن چند میلیونر را میشناسید تا با پس انداز حساب خود ثروتمند شده باشند؟ به همین علت بهتر است همراه ما باشید تا در مورد سرمایه گذاری های درست و به جا و موفق بحث کنیم.

به عقیده من بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بر روی خودتان است. شما با سرمایه گذاری بر روی ذهن و سلامتی خود قدم اول را در سرمایه گذاری برداشتید.

سرمایه گذاری باید با تحلیل و بررسی انجام شود تا به موفقیت بیانجامد. بازار سرمایه گذاری همانند آب و هواست. گاهی صاف و گاهی طوفانی، باید صبر کردن را سر لوحه خود قرار دهید.

یکی از سرمایه گذاران موفق در حوزه های متفاوت سرمایه گذاری دومان سهند است وقتی بحث از سرمایه‌گذاری می‌شود،
هدف این است که پول و سرمایه با بالاترین نرخ و کمترین ریسک ممکن، رشد کند. با سوابق دومان سهند در حوزه سرمایه گذاری همراه ما باشید.


بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش
با وجود این که هیچ میان‌ بری برای ثروتمند شدن نیست، راه‌های هوشمندانه‌ ای برای ثروتمند شدن وجود دارد.
دومان سهند نیز با سال ها تجربه و مدیریت صحیح در حوزه های مختلف این راه های هوشمندانه را یافته و آن را در سرمایه گذاری های خود به کار برده است. از جمله بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش میتوان به موارد زیر اشاره کرد.


سرمایه گذاری دومان سهند در رستوران و کافی شاپ
یکی از سرمایه گذاری دومان سهند در رستوران و کافی شاپ است . رستوران کاوانی یکی از محبوب ترین و بهترین رستوران ها در منطقه بیست تهران یعنی سعادت آباد است.
این رستوران فرانسوی- ایتالیایی در بلوار دریا با فضایی آرام ، میزبان بسیاری از خانواده های ایرانی و خارجی است.
رستوران کاوانی شامل سالن اصلی، حیاط و سالن وی آی پی است. معماری و رنگ آمیزی رستوران کاوانی جذابیت بسیار خاصی دارد که با خوردن غذاهای لذیذ میتوان از این فضا نهایت لذت را برد.
رستوران دنیزو آرکا نیز از جمله رستوران هایی هستند که با حمایت مالی دومان سهند ساخته شده اند.

سرمایه گذاری دومان سهند در هتل
هتل ها همیشه مکان هایی به یاد ماندنی هستند زیرا که افراد برای استراحت و تفریح سفر کرده و اقامت در هتل لوکس و زیبا قسمت هایلایت سفر است.
سرمایه گذاری دومان سهند در هتل نیز به همین علت است. هتل های لوکس بلور تهران و ستاره کیش از سرمایه گذاری های دومان سهند بوده است.
هتل 7 ستاره کیش به مساحت 16 هزار متر مربع و در ده طبقه با هزار اتاق است که در سال 1401 به بهره برداری خواهد رسید.
از جمله ویژگی های زبان زد این هتل استفاده از شیوه های جدید و مدرنتیه معماری است.همچنین استفاده از انرژی خورشیدی آن را از هتل های کیش متمایز کرده است.

سرمایه گذاری دومان سهند در صنعت هنر
دومان سهند همچنین با سرمایه گذاری در حوزه های فیلم و سینما باعث جادوانه شدن دو اثر بین المللی فیلم های مرمت و دابلند شده است.
و با حمایت مالی از دو استعداد کیارش و پیمان از موسیقی پاپ و سنتی کشور حمایت کرده است.

سرمایه گذاری دومان سهند در صنعت گردشگری
از نکات خوب و کوچک در مورد سرمایه‌گذاری این است که همه جنبه‌های اقتصاد را به شما یاد خواهد داد، و این پنجره ای باز به روی دنیای بزرگ سرمایه گذاری است.
دومان سهند نیز با به دست آوردن تجربه از سرمایه گذاری های پیشین به سرمایه گذاری در صنعت گردشگری روی آورد.
از جمله سرمایه گذاری های دومان سهند در صنعت گردشگری میتوان به سرمایه‌گذای در آژانس مسافرتی اریکه فارس، شرکت عدالت فناوری پیشرو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز آریایی را نام برد.

سرمایه گذاری در حوزه خبرنگاری و روزنامه نگاری
علاقه کودکی ورویای دومان سهند با برنامه ریزی و تلاش به حقیقت پیوست.این رویا روزنامه نگاری بود که دومان سهند پس از پله پله طی کردن تمامی مراتب روزنامه از جمله گزارشگر میدانی و سر دبیر به موسس روزنامه خود تبدیل شد.
از جمله سرمایه گذاری های دومان سهند درحوزه خبرنگاری و روزنامه نگاری میتوان به نشریات و روزنامه های زیر اشاره نمود:
 روزنامه آسمان آبی
روزنامه آسمان آبی بعنوان اولین روزنامه غیرخبری ایران توسط دومان سهند تاسیس وبا سرمایه گذاری او منتشر شد.
 روزنامه وقایع اتفاقیه
درسال 1396 دوره ی جدید این روزنامه با سرمایه گذاری دومان سهند منتشر شد. این روزنامه درحوزه ی سیاست ودیپلماسی نگاهی نو را به وجو آورد و به روزنامه ای متفاوت تبدیل شد.
 ماهنامه آینده روشن
در هر شماره از ماهنامه آینده روشن با یکی از فعالان اقتصادی مصاحبه اختصاصی انجام میشد. همچنین این ماهنامه در حوزه کار آفرینی فعال بود که دراین بخش برترین کسب و کار های ایرانی با جزییات منتشر میشد. همچنین در حوزه اقتصادیز و پولی با یک میلیاردر ایرانی به مصاحبه پرداخته میشد.
 ماهنامه اکسیر
درهرشماره ازاین نشریه بایکی از افراد موفق در حوزه ی هنر وادبیات مصاحبه اختصاصی صورت می گرفت.
شما همچنین میتوانید مطلب دومان سهند کیست را برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید.
 بایگانی های دومان سهند و فعالیت هایش

لینکدین دومان سهند
اگر دوست دارید بیشتر در مورد دومان سهند بدانید و با نوشته های او آشنا شوید به لینکدین دومان سهند مراجعه نمایید.
قطار زندگی کاری دومان سهند از ابتدا تا ادامه مسیر و نکات مهم در مورد سرمایه گذاری به قلم خود دومان در لینکدین او نیز موجود است.

توییتر دومان سهند
شما همچنین میتوانید تمامی فعالیت ها و سوابق درخشان کاری دومان سهند را از توییتر دومان سهند دنبال کنید.

دوشنبه 4 مرداد 1400  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها