0

پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21009
محل سکونت : کرمانشاه

پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا

باشگاه ویدئو-خبر موبایل

پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا

پیش بینی انیمیشن "سیمپسون ها" در مورد سفر ریچارد برانسون به فضا، به شکل مشکوکی درست از آب درآمد.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اینسایدر، سریال سیمپسون‌ ها (The Simpsons) در زمینه پیش بینی آینده مشهور است. در آخرین مورد هم اخیرا مشخص شده است که این انیمیشن معلق شدن ریچارد برانسون (Sir Richard Branson) میلیاردر را در سال ۲۰۱۴ پیش بینی کرده بود.

برانسون این هفته با پرواز "ویرجین گلکتیک" که متعلق به شرکت خودش بود با موفقیت به فضا سفر کرد. تصاویر معلق شدن برانسون در این سفر بی شباهت به تصویری که کاربران شبکه‌های اجتماعی از سریال سیمپسون‌ها به اشتراک می‌گذارند نیست. یکی از کاربران توئیتر نوشت: "چگونه است که این سریال هر چیزی را پیش بینی می‌کند؟ "

تصویر برانسون در این سریال در اپیزود جنگ هنر (The War of Art) که پانزدهمین قسمت از فصل ۲۵ این انیمیشن مشکوک است دیده شده بود. در این اپیزود وقتی "کلاوس زایگلر" در حال گفتگو با "لیسا" است، تصویری از آثار هنری در لوکیشن‌های مختلف و تصویر معلق شدن برانسون در یک سفینه فضایی دیده می‌شود.

پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا در انیمیشن سیمپسون‌ ها

پشت پرده پیش بینی صحیح اتفاقات در سریال سیمپسون ها

البته برانسون شرکت ویرجین گلکتیک را در سال ۲۰۰۴ بنیان گذاری کرد و از مدت‌ها قبل به دنبال سفر به فضا بود؛ بنابراین چندان دور از انتظار نیست که نویسندگان سیمپسون‌ها سفر او به فضا را پیش‌بینی کرده باشند یا حتی خود او درخواست کرده باشد که برایش این اتفاق را رقم بزنند.

"جنگ هنر" یکی از چهار قسمت سیمپسون‌ها است که برانسون در آن‌ ها حضور دارد. او در قسمت "راهنمای شاهزاده‌ خانم" در سال ۲۰۱۵ نقشی اصلی دارد و خود را همسایه فلاندری آقای برنز معرفی می‌کند. برانسون موقع سلام و احوال‌ پرسی با برنز می‌گوید "سلام، چطورمطوری، همسایه!" که برنز در پاسخ می‌گوید: "برانسون احمق".

نظر شما راجع به پیش بینی های این سریال چیست؟

جمعه 25 تیر 1400  7:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها