0

چه محرومیتی در انتظار شهاب گردان است؟(عکس)

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24702
محل سکونت : اصفهان

چه محرومیتی در انتظار شهاب گردان است؟(عکس)

چه محرومیتی در انتظار شهاب گردان است؟(عکس)

بلافاصله بعد از پایان دیدار ذوب آهن در برابر سایپا کمیته انضباطی اعلام کرد شهاب گردان دروازه بان تیم اصفهانی تا اطلاع ثانوی حق همراهی تیمش در بازی های رسمی را نخواهد داشت. 

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه علی صفایی بعداز مشورت با یکی از کمک هایش کارت زرد شهاب گردان را به قرمز تغییر داد این دروازه بان که از تغییر تصمیم داور به شدت عصبانی بود به سمت کمک داور رفت تا اعتراض خود را به خاطر مشورتی که به داور داده است، نشان دهد و در این بین برخی تلاش می کردند مانع از حرکت شهاب به سمت کمک داور شوند که خیلی در این امر موفق نبودند و برخی این گونه تصور کردند که دروازه بان تیم ذوب آهن قصد درگیری فیزیکی با کمک علی صفایی را دارد در حالی که در نهایت با دخالت اطرافیان دروازه بان ذوب آهن از زمین بازی بیرون رفت و بازی ادامه پیدا کرد و همه چیز ختم به خیر شد. شاید اگر اطرافیان اجازه می دادند شهاب گردان با داور حتی با حالت عصبانی صحبت می کرد اتفاقی رخ نمی داد و این دروازه بان خالی می شد و در نهایت با شرایط بهتری زمین را ترک می کرد. 

 

به هر صورت باید گفت کمیته انضباطی به استناد ماده 55 با این دروازه بان برخورد خواهد کرد. اگر در گزارش  داور و ناظر بازی به این نکته اشاره شود که اعتراض شهاب گردان تنها به تصمیم داور بوده و با ادبیاتی مناسب به این تصمیم معترض شده تنها به خاطر صحنه هایی که پدیده آورده یک جلسه از همراهی تیمش محروم خواهد شد که این جدا از کارت قرمز داور خواهد بود و شاید هم جریمه نقدی شود. اما اگر گزارش علیه دروازه بان تیم ذوب آهن شدید باشد و به این نکته اشاره شود که او نیت به درگیری فیزیکی با داور داشته ممکن است تنبهیات شدیدتری در انتظار دروازه بان ذوب آهن باشد.

 

چه محرومیتی در انتظار شهاب گردان است؟(عکس)

سه شنبه 15 تیر 1400  3:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها