0

خرید لوازم منزل، اتاق خواب، آشپزخانه و… با تخفیف

 
fatemehchekin
fatemehchekin
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1400 
تعداد پست ها : 87
محل سکونت : تهران

خرید لوازم منزل، اتاق خواب، آشپزخانه و… با تخفیف

یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه است که همه ی خانواده ها به آن نیاز دارند و زندگی در خانه ای که یخچال فریزر ندارد مشکل و یا حتی بتوان گفت که غیرممکن است. دقت در انتخاب این وسیله ی کاربردی نیز بسیار مهم است و باید یخچال فریزری را انتخاب کنیم که از همه لحاظ متناسب با سلیقه و نیاز ما باشد. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا با نکاتی که باید حین خرید یک پخچال فریزر خوب مد نظرتان باشد اشنا شوید و از سایت تخفیف هات کد تخفیف آچاره را برای خدمات مورد نیاز در منزل تان دریافت کنید.

یخچال فریزر ایرانی یا خارجی ؟

این روزها بازار یخچال فریزر مملو از انواع مدل ها و برندهای مختلف است که کار انتخاب را برای خریدار سخت میکنند ولی در این بین برندهای ایرانی نیز پابه پای برندهای خارجی در ویترین فروشگاه ها به چشم میخورند و عامه مردم متوجه شده اند که تولیدکنندگان ایرانی محصولاتی دارند که درخور رقابت با کالای خارجی است علی الخصوص قیمت یخچال فریزر ایرانی که کاملا رقابتی هست. همین موضوع باعث تغییر طرز تفکر اغلب مردم شده است که در گذشته معتقد بودند که کالای خارجی همیشه بهتر از کالای ایرانی است و بدون اغراق میتوان گفت که در بعضی مدل های یخچال فریزر، تولیدکنندگان ایرانی از رقبای خارجی نیز پیشی گرفته اند.

چرا خرید یخچال فریزر ایرانی سخت است؟

علاوه بر وجود افرادی که  همیشه حاضرند برای خرید گران قیمت یخچال فریزر خارجی پول بیشتری بدهند و معتقدند که کالای خارجی بهتر است، چند دلیل عمده دیگر نیز وجود دارد که باعث می شود خرید کالای ایرانی سخت باشد.

ضعف در تبلیغات

حضور کمرنگ برندهای داخلی در رسانه های تبلیغاتی و نمایشگاه های عرضه کالا نشان میدهد که اغلب برندهای ایرانی از تاثیر تبلیغات درست برای معرفی کالای خود غافل هستند و هنوز باور ندارند که تبلیغات عامل مهمی در کسب موفقیت فروش برای این برندهای خارجی بوده است.

عدم خودباوری تولیدکنندگان

برندهای خارجی یخچال ساید سهم گسترده ای از بازار ایران را در اختیار گرفته اند اما باید قبول کرد که برندهای ایرانی هم چیزی از رقبای خود کم ندارند.هر چند ممکن است که در بحث امکانات جانبی یخچال فریزر کمی از برندهای خارجی عقب تر باشند ولی در بحث کیفیت قطعات اصلی همیشه حرفی برای گفتن دارند.

کم کاری فروشندگان

اکثر فروشندگان ترجیح میدهند که بیشتر یخچال ساید وارداتی خود را به فروش برسانند و در هنگام مواجه با خریدار همیشه اولین پیشنهادشان برندهای خارجی است. این امر یک دلیل اصلی دارد و آن هم این است که فروش لوازم وارداتی سود بیشتری نسبت به تولیدات داخلی برای فروشندگان دارد.

ضعف در خدمات پس از فروش

خریداران یخچال فریزرهای ایرانی اغلب از خدمات پس از فروش و کم بودن تعداد نمایندگی های محصولات ایرانی شکایت میکنند و معتقدند که مشتری مداری هنوز سرلوحه کار این تولیدکنندگان قرار نگرفته است. با اینکه قیمت یخچال فریزر ایرانی خوب است اما نکته اینجاست که اکثر تولیدکنندگان داخلی طرف قرارداد با ادارات دولتی و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ هستند و به نوعی از فروش ثابت خود در سال اطمینان دارند لذا برای تغییر این وضعیت تلاش چندانی نمیکنند.

محدودیت در تنوع محصولات

یخچال ساید ایرانی از لحاظ امکانات دارای رده استاندارد جهانی هستند و طراحی زیبا و مشتری پسندی هم دارند ولی تعداد گزینه های تولیدات داخلی محدود است و خریدار مجبور است که بین یک یا دو مدل از یک کالا دست به انتخاب بزند و این اغلب مورد رضایت مشتری نیست.

اشتباه در انحصاری کردن بازار

طی سالهای گذشته به علت پیشرفت و به روز رسانی محصولات داخلی عرصه برای بازار محصولات خارجی در حال تنگ شدن بود  ولی اتحادیه لوازم خانگی در راستای افزایش اشتغالزایی مجوز بیشتری برای تولید لوازم خانگی در اختیار تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد. در نگاه اول این اقدام درست و پسندیده است ولی در حقیقت این کار باعث شد که بسیاری از محصولات داخلی با کیفیت پایین، مبلغ پایین قیمت یخچال ساید و بدون اخذ استانداردهای لازم وارد بازار شوند  و نه تنها برای برندهای خارجی بلکه برای برندهای ایرانی با کیفیت نیز عرصه را تنگ کنند و اعتماد مصرف کننده را نسبت به کیفیت کالای ایرانی خدشه دار نمایند. برای دریافت کد های تخفیف مخصوص لوازم خانه و آشپزخانه مانند کد تخفیف ایسام یا کد تخفیف تیمچه و ... کافیست وارد سایت تخفیف هات شوید.

منبع: https://takhfifhot.com/%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF/%DA%A9%D8%AF-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1

  •  
شنبه 12 تیر 1400  2:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها