0

نشانه های یک خانم تمیز و مرتب در خانه

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22813
محل سکونت : کرمانشاه

نشانه های یک خانم تمیز و مرتب در خانه

  •  
 

6 علامت که نشان می دهد یک خانم چقدر تمیز است

خانم ها به شما توصیه می کنیم مراقب این 6 علامت باشید تا تمیزی و پاکیزگی شما زیر سوال نرود.

6 علامت که نشان می دهد یک خانم چقدر تمیز است


 

 
 

خانم ها در همه دنیا به عنوان نماد تمیزی و پاکیزگی شناخته می شوند که تنها به نظافت و تمیزی خود اهمیت می دهند بلکه نظافت و پاکیزه بودن محیط اطرافشان نیز بسیار برایشان مهم و حائز اهمیت است.

در نتیجه 6 علامت وجود دارد که نشان می دهد یک تا خانم تا چه میزان به تمیزی اهمیت می دهد.

1. پاها

تمیز بودن پاها معمولا امری بسیار مهم است که اکثر افراد از ان غافل می شوند. کف پا و انگشتان پا جزو نقاطی است که باید به نظافت ان ها دقت کنید. به هر میزان که به صورت و ارایش خود رسیدگی کنید اما باز هم پا ها و ناخن های نامرتب تان شما را لو خواهند داد.

پا
پا

2. اندام تناسلی

این علامت نشانه ای مهم برای محافظت از سلامت شما است. به بوها حساس باشید زیرا هر بو ناخوشایندی می تواند نشانه ای از عفونت در درون شما باشد. از ژل های شستشوی توصیه شده توسط پزشک استفاده کنید تا PH پوست شما تنظیم بماند و مانع از تولید باکتری و بوی بد شود.

3. دندان ها

باز هم زیباترین لباس تان را بپوشید و با ارایشی زیبا چهره خود را فریبنده کنید اما زمانی که دهان خود را باز کنید و دندان هایتان نمایان شود دیوار زیبایی و نظافت شما فرو خواهد ریخت. تا زمانی که روزی 2 بار مسواک نمی زنید از واژه تمیز بودن برای خود استفاده نکنید.

دندان
دندان

4. ناخن

اولین جلوه از دستان شما ناخن هایتان هستند. برای نشان دادن تمیز بودن نیازی به کاشت و لاک ناخن ندارید تنها کافی است ناخن هایتان را سوهان بکشید، زیر ان ها را چه دست و چه پا با برس های مخصوص تمیز کنید و پولیش بزنید.

5. موها

شاید قشنگ ترین جلوه یک زن موهای او باشد. مراقبت از موها را هرگز فراموش کنید و همواره ان ها را مرتب نگاه دارید و با دیدن کوچک ترین مشکل برای درمان اقدام کنید.

مو
مو

6. رختخواب

رختخواب و روبالشی شما محیطی کاملا شخصی هستند و با ارتباط نزدیکی با سلامت پوست و موی شما دارند. روبالشی کثیف به پوست و موی شما آسیب وارد می کند. روبالشی و رختخواب شما دائما در در معرض ریختن آب دهان، شوره سر و ریزش مو قرار دارد پس هفته ای دوبار ان ها را عوص کنید.

جمعه 11 تیر 1400  7:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها