0

پخش مویرگی چیست؟

 
hnoviniha
hnoviniha
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1400 
تعداد پست ها : 23
محل سکونت : تهران

پخش مویرگی چیست؟

در اين مطلب قصد داريم تا شما را كاملا با اين قابليت فروش آشنا كنيم. نرم افزار حسابداري پخش مويرگي هوشمند نوين يك راهكار ويژه نرم افزاري براي انجام عمليات حسابداري برخي شركت‌هاي پخش به شمار مي‌رود. اين سيستم به نحوي طراحي شده كه با هزينه بسيار مناسبي مي‌تواند نيازهاي اين قبيل شركت‌ها را برآورده سازد. در دسترس بودن محصول و نحوه دستيابي به آن، بر تقاضاي مشتري تأثيرگذار است. پخش مويرگي يك عنصر اصلي در تمام استراتژي‌هاي بازاريابي است كه حول محور محصول مي‌چرخد. اين كار به شما كمك مي‌كند تا به نوعي به مشتري برسيد و درآمد و آگاهي از برند خود را به حداكثر برسانيد.

در شركت‌هاي پخش و گاها شركت‌هاي توليدي و كارخانجات اغلب از اين ماژول استفاده مي‌شود. اين ماژول را مي‌توان بر روي نرم افزار حسابداري توليدي و پخش اضافه نمود كه به منظور بهبود بخشيدن به راندمان مالي اين قبيل مشاغل و مراكز پخش و شركت‌ها، گسترش يافته است. در حقيقت اين سيستم نرم افزاري، به صاحبان كسب وكارها كمك مي‌كند تا بتوانند حساب‌هاي مالي خود را ساده‌تر گردانند و از اين طريق، از منابع انساني و زمان خود، بهره‌برداري بهتر و مناسب‌تري داشته باشند. لازم به ذكر است كه برنامه پخش مويرگي، در نسخه نوين پلاس هوشمند نوين، وجود دارد.

                                           پخش مويرگي چيست؟

نرم افزار حسابداری سوپر ماركت

به طور كلي لازم به ذكر است كه استفاده از نرم افزارهاي حسابداري موجب مي‌شود تا در امر محاسبات اجناس و هم‌چنين فروش آن‌ها، امنيت خاطر قابل توجهي، ايجاد شود. از طرف ديگر كاربرد اين نرم افزار موجب مي‌شود تا تعداد مشتريان يك مركز پخش نيز به دليل منظم بودن محاسبات و عدم ايجاد مشكل در انتقال محصولات، افزايش قابل توجهي پيدا كند. لازم به ذكر است كه نرم افزار حسابداري پخش مويرگي، به طور خاص و متناسب با نيازهاي يك مركز پخش يا كارخانجاتي كه اقدام به پخش محصولات خود مي‌كنند، طراحي و تدوين شده است؛ بنابراين نيازهاي اينگونه از مشاغل از جمله ثبت و چاپ فاكتورهاي خريد و فروش را برآورده مي‌سازد و قابليت اتصال به كارتخوان بانكي و باركدخوان را نيز دارد. از طرف ديگر اين سيستم، داراي امكانات كاربردي است كه در حين كار به كمك صاحبان اين كسب وكارها خواهد آمد.

پخش مويرگی سرد چيست؟

به طور معمول، توليد كنندگان كالاهاي مختلف، نيازمند ايجاد يك شبكه منسجم و هدفمند هستند تا از اين طريق بتوانند به ايجاد بازار فروش و جذب مخاطب، اقدام نمايند. در حال حاضر، دوام هر مجموعه وابستگي كاملي به ميزان فروش آن مجموعه دارد. بنابراين از روش‌هاي مختلفي براي ايجاد شبكه‌هاي فروش كالا، استفاده مي‌شود. يكي از اين روش‌هاي فروش كالاها، ايجاد شبكه پخش مويرگي است. پخش مويرگي، خود، شامل دو شاخه است كه به نام‌هاي پخش مويرگي سرد و گرم شناخته مي‌شوند.

در شيوه پخش مويرگي سرد، بازاريابي و فروش محصولات و هم‌چنين تحويل آن‌ها به خريداران و فروشگاه‌ها، در طي دو مرحله انجام مي‌گيرد. در مرحله اول اين اقدام، بازارياب با حضور در محل، اقدام به معرفي يك كالا به فروشنده مي‌كند و در صورتي كه از طرف آن فروشنده، درخواست، داشته باشد فاكتور آن را صادر مي‌كند. در مرحله دوم اين كار و براي انجام پروژه پخش مويرگي سرد، ماشين حمل محصولات، به آدرسي كه از قبل مشخص شده است مراجعه مي‌كند و اجناس خود را طبق فاكتور، به فروشنده تحويل مي‌دهد. پخش مويرگي سرد در مواقعي كاربرد دارد كه كالاهاي مورد نظر، داراي تاريخ انقضا نيستند و از جمله مايحتاج ضروري به شمار نمي‌روند.

نرم افزار پخش مويرگي هوشمندنوين به نحوي طراحي شده كه قادر است عمليات حسابداري شركت‌هاي پخش مويرگي را به بهترين نحو انجام دهد. اين نرم افزار براي صنعت پخش و توزيع، متناسب با بازارهاي ايران طراحي شده است. اين سيستم نرم افزاري، سيستمي كاملا يكپارچه است و براي واحدهاي مختلف فروش و توزيع در حوزه‌هاي پخش مواد غذايي، پخش لبنيات، پخش محصولات آرايشي و بهداشتي، لوازم پزشكي و … مناسب است. از طرف ديگر، صاحبان فروشگاه‌هاي كوچك، سوپرماركت‌ها، خرده فروشي‌ها و تك فروشي‌ها نيز مي‌توانند از اين سيستم استفاده كنند.

ويژگیهای بهترين نرم افزار حسابداری پخش مويرگی

نرم افزار حسابداري هوشمند نوين داراي ويژگي‌هاي كاربردي بسيار زيادي است. يكي از مهم‌ترين اين ويژگي‌ها، طراحي ساده و پنل كاربري آسان آن است كه به شيوه‌اي كاملا استاندارد، طراحي شده است. در عين حال، اين سيستم، تمامي جزئيات مورد نظر و دلخواه فروشندگان و پخش كنندگان محصولات را پاسخ مي‌دهد. يكي ديگر از ويژگي‌هاي اين سيستم نرم افزاري حسابداري، داشتن محيط گرافيكي بسيار مناسب است كه موجب مي‌شود كاربران اين نرم افزار با استفاده مكرر از اين سيستم، خسته نشوند. از ديگر ويژگي‌هاي اين سيستم يكپارچه، آلارم تاريخ انقضاي محصولات است كه مي‌تواند به فروشندگان اينگونه محصولات، كمك قابل توجهي نمايد.

                                                       بهترين نرم افزار حسابداري هوشمند نوين

هم‌چنين تعيين چند قيمت براي يك كالا، چاپ اتيكت قيمت براي محصولات و قيمت گذاري دستي و اتوماتيك و گزارش‌هاي سريع و متنوع نيز از ديگر مزاياي به كارگيري بهترين نرم افزار حسابداري هوشمند نوين است. از طريق كاربرد اين سيستم، هم‌چنين امكان تعريف و چاپ باركد محصولات براي فروشندگان، به صورت كاملا خودكار و اتوماتيك، فراهم مي‌شود و صاحبان كسب و كارهاي فروشگاهي، مي‌توانند از اين سيستم به منظور تعيين سقف سفارش محصولات خود و هم‌چنين ثبت اسناد حسابداري از جمله درآمدها، هزينه‌هاي فروشگاه، پرداخت‌هاي خود، دريافت‌ها و … استفاده كنند.

در اين سيستم، امكان ثبت منطقه و مسير وجود دارد و برنامه ريزي ويزيت‌ها نيز بر اساس آن تعيين شده است. از طرف ديگر در اين سيستم نرم افزاري فروشگاهي، سقف فروش براي هر كالا و در ازاي هر ويزيتور تعيين و مشخص شده است. امكان مشخص كردن خط فروش براي كالا نيز از ديگر قابليت‌هاي اين سيستم كاربردي است. در اين سيستم، هم‌چنين امكان تعريف تخفيفات به صورت‌هاي خطي، پلكاني، مبلغي، درصدي، بسته محصول و … نيز در نظر گرفته شده است.

سخن آخر
پخش مويرگي آيتمي است كه در نسخه نوين پلاس هوشمند نوين ارائه شده است و داراي قابليت‌هاي بسياري است. اين سيستم، شامل امكاناتي ويژه است. در حقيقت اين سيستم علاوه بر برخورداري از امكانات اصلي ماژول فروش در كنار ماژول‌هاي انبار، دريافت و پرداخت و دفتر كل، مي‌تواند نيازهاي اين كسب و كارها را به خوبي، پاسخ دهد. اين سيستم، داراي انعطاف پذيری بالايي است و از اين طريق، صاحبان كسب و كارهاي فروشگاهي، با به كارگيري اين سيستم نرم افزاري مي‌توانند پيچيدگي‌هاي فرايند فروش مويرگي را از بين ببرند.

منبع:

https://www.hnovin.com/what-distribution-channel/

یک شنبه 9 خرداد 1400  10:26 AM
تشکرات از این پست
seoweb1
seoweb1

پاسخ به:پخش مویرگی چیست؟

نرم افزار پخش مویرگی وبکام هم استفاده کنید

نرم افزار پخش مویرگینرم افزار پخش مویرگی

یک شنبه 20 آذر 1401  11:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها