0

تحلیلگر عراقی: تحقق مژده امام خامنه‌ای درباره اشغالگران

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 7307
محل سکونت : اصفهان

تحلیلگر عراقی: تحقق مژده امام خامنه‌ای درباره اشغالگران

تحلیلگر عراقی: تحقق مژده امام خامنه‌ای درباره اشغالگران/ روند اضمحلال رژیم صهیونیستی تسریع پیدا کرده است

  • تحلیلگر عراقی: تحقق مژده امام خامنه‌ای درباره اشغالگران/ روند اضمحلال رژیم صهیونیستی تسریع پیدا کرده است
 

یک تحلیلگر سیاسی عراقی رخدادهای چند روز اخیر فلسطین را محقق کنده مژده‌ای دانست که امام و رهبر مقاومت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (حفظه الله) چند سال پیش آن را اعلام و خبر از زوال غده سرطانی اسرائیلی طی ۲۵ سال دادند.

«محمد الیاسری» تحلیلگر سیاسی عراقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بغداد درباره رخدادهایی که فلسطین اشغالی شاهد آن است و جنگ 11 روزه رژیم صهیونیستی که با پیروزی مقاومت پایان یافت، گفت : شعار قدس نزدیک تر است به سرعت و به شکل میدانی بر روی زمین عینیت یافته است ، امروز این شعار به شکل عمل در میدان شکل گرفته و کار فروپاشی رؤیای صهیونیستی را سرعت داده و اسطوره ارتش غیر قابل شکست اسرائیل را در هم شکسته است.

وی با بیان اینکه شعارهای نتانیاهو درخصوص دولت قدرتمند نیز در مقابل دروازه های مسجد الاقصی رنگ باخت، افزود : دولت فلسطین از طریق ایستادگی اهالی قدس شکل گرفته و مقاومت سلحشور در غزه به یاری مسجد الاقصی و مدافعان آن شتافت تا مهاجران صهیونیست زیر بارانی از موشک‌های مقاومت قراب بگیرند.

الیاسری در ادامه تاکید کرد : بر اثر این فعل و انفعال‌ها، فلسطینیان 1948 همچون شیران خفته بیدار شده و عمق اسرائیل را به آتش کشیدند تا تمام محاسبات و معادلات رژیم صهیونیستی بر هم خورده و اهالی کرانه باختری هم با یاری گرفتن ساکنان اردوگاه های فلسطینی در این منطقه به آن  بپیوندند همچنین محور مقاومت و در راس آن جمهوری اسلامی ایران نیز در کنار این روند قرار گرفت.

وی در ادامه گفت : امام مقاومت و فرمانده آن، آیت الله امام خامنه‌ای (حفظه الله ) چند سال پیش وعده از بین رفتن این غده سرطانی را طی 25 سال آینده داد.

الیاسری خاطرنشان کرد انتفاضه چند روز گذشته، شکننده بودن رژیم صهیونیستی و ضعف داخلی آن را در کنار فرسایش قدرت نظامی اش در کنار ضعف های روانی این رژیم برای همگان عیان کرد.

به اعتقاد الیاسری ، این انتفاضه گام آغازین آزادی‌بخشی و پیروزی بزرگ محسوب می‌ شود ، انتفاضه ای که موفق شد پروژه های سازش و معامله مذبوحانه ترامپ را به شکست بکشاند.

وی در پایان تاکید کرد : خون پاک شهدای مقاومت از شیخ راغب حرب ، سید عباس موسوی ، فتحی شقاقی ، شیخ احمد یاسین ، و عبدالعزیز الرنتیسی تا عماد مغنیه ، مجاهد بزرگ ابو مهدی المهندس و سید شهدای محور مقاومت فرمانده شهید، حاج قاسم سلیمانی همگی راه آزادی قدس را هموار کرده و افول رژیم استعمارگر صهیونیست را تسریع بخشیدند.

شنبه 1 خرداد 1400  12:23 AM
تشکرات از این پست
farshon
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43064
محل سکونت : خراسان رضوی
شنبه 8 خرداد 1400  6:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها