0

چند ایده عالی برای تغییر دکوراسیون در سال جدید

 
webone
webone
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1395 
تعداد پست ها : 11
محل سکونت : تهران

چند ایده عالی برای تغییر دکوراسیون در سال جدید

 

معمولاً سه ماهه‌ی آخر هر سال افراد به تغییر دکوراسیون منزل خود فکر می‌کنند، زیرا داشتن یک دکور جدید با شروع یک سال جدید لذت بخش خواهد بود. از طرفی اگر هر چند سال یکبار دکوراسیون منزل را تغییر دهید، روحیه‌ی اهالی خانواده نیز تغییر کرده بسیار شاداب می‌شوند، اما چگونه می‌توان یک تغییر دکوراسیون زیبا و جذاب را رقم زد؟

image_1f5971ece252fb225f1e91668dea21cd7e5ebd55.png

امروزه تجهیزات مدرن و کاربردی زیادی برای طراحی دکوراسیون به سبک‌های نوین تولید می‌شود، اما برای آنکه از آن‌ها به خوبی در مدرنیته کردن منزل خود استفاده کنید می‌بایست با آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید. طبیعتاً این تجهیزات متنوع برای بخش‌های به خصوصی از فضای منزل کاربرد خواهند داشت که می‌توان آن‌ها را ایده‌هایی جذاب و عالی دانست. اگر شما هم به دنبال راهکارهای مناسب برای یک تغییر دکوراسیون اساسی هستید ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید.

تغییر دکوراسیون، یک پروژه‌ی جذاب و حساس

همانطور که گفته شد نوع دکوراسیون بر روحیه و در نتیجه سطح کیفی زندگی افراد تاثیر مستقیمی دارد، به همین منظور بهترین هدیه‌ی یک مرد برای بانو و فرزندان تغییر دکوراسیون منزل خواهد بود. عناصر مختلفی در شکل‌گیری دکوراسیون منزل نقش دارند، اما برای تغییر دکوراسیون می‌بایست بدانید که به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارید. در نظر گرفتن عوامل بسیاری همچون نورگیر بودن یا نبودن منزل، کوچک یا بزرگ بودن فضای منزل و لوازم منزل شما برای انتخاب تجهیزات مناسب یک تغییر دکوراسیون عالی لازم خواهد بود.

به طور مثال اگر شما صاحب یک خانه‌ی 80 متری نقلی باشید که نورگیر خوبی هم ندارد، می‌بایست دکوراسیون خود را به صورتی طراحی کنید که از رنگ‌های روشن در آن استفاده شود. استفاده از رنگ‌های روشن می‌تواند یک فضای 20 متری را به اندازه 40 متر بزرگ نشان دهد. اما این تجهیزات جذاب و کاربردی کدامند؟

برای مشاهده ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.hamshahrionline.ir/news/573328/چند-ایده-عالی-برای-تغییر-دکوراسیون-در-سال-جدید

شنبه 18 اردیبهشت 1400  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها