0

مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا متمرکز برگزار می شود / ادعای روزنامه اماراتی

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 10055
محل سکونت : اصفهان

مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا متمرکز برگزار می شود / ادعای روزنامه اماراتی

مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا متمرکز برگزار می شود / ادعای روزنامه اماراتی

آسیا

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

 

یک روزنامه اماراتی مدعی شد بازی های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز برگزار می شود

ممکن است بازی های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز برگزار شود.

به گزارش طرفداری، در حالی که پیش از این مقرر بود مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا به صورت تک بازی برگزار شود، اما خبرهای رسانه‌های امارات و عربستان حاکی است احتمال دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا در برنامه خود تجدید نظر کند.

روز گذشته روزنامه الاقتصادیه عربستان مدعی شد AFC در حال بررسی طرحی برای برگزاری مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز است.

روزنامه الاتحاد امارات هم با اشاره به این طرح جدید کنفدراسیون آسیا، برنامه‌های این نهاد را تشریح کرد.

الاتحاد تاکید کرد تصمیم AFC به شرایط ویروس کرونا و تصمیم کمیته اضطرار و بحران بستگی دارد و سپس بر اساس آن برای مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گیری می‌شود.

این روزنامه نوشت:

برگزاری تلفیقی و متمرکز لیگ قهرمانان آسیا در مراحل پایانی هنوز روی میز AFC است. این به معنای برگزاری مراحل یک هشتم و یک چهارم به صورت متمرکز است؛ در صورتی که برگزاری این مراحل به صورت تک بازی امکان پذیر نباشد.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است:

پیگیری‌ها نشان می‌دهد اگر به دلایل مربوط به همه گیری کرونا در قاره آسیا اجرای برنامه قبلی (برگزاری مراحل یک هشتم و یک چهارم به صورت تک بازی) امکان پذیر نباشد، برنامه جایگزین این رقابت‌ها در مرحله یک هشتم و یک چهارم، سیستم متمرکز خواهد بود. سپس باید در انتظار شرایط ماه اکتبر ماند. در صورت عدم برگزاری مسابقات نیمه نهایی به صورت بازی داخل و خارج از خانه، این مرحله هم به صورت متمرکز و با کاهش فاصله زمانی دیدار رفت و برگشت انجام می‌شود و ممکن است به تیم‌ها پیشنهاد بازی در زمین بی طرف داده شود. این امر بر اساس پیشرفت‌های مربوط به ویروس کرونا تعیین می‌شود و اگر شرایط بهبود یابد، برنامه مسابقات بدون تغییر می‌ماند.

ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه نماینده دارد. پرسپولیس باید با استقلال تاجیکستان بازی کند، تراکتور به مصاف النصر عربستان می‌رود و استقلال هم با الهلال عربستان دیدار خواهد کرد.

یک شنبه 12 اردیبهشت 1400  11:08 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3261
محل سکونت : اصفهان
یک شنبه 12 اردیبهشت 1400  12:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها