0

طنز/امان از دست مدیر هتل کوبورگ

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24707
محل سکونت : اصفهان

طنز/امان از دست مدیر هتل کوبورگ

 

طنز/امان از دست مدیر هتل کوبورگ

طنز/امان از دست مدیر هتل کوبورگ


 
فریور خراباتی در آرمان نوشت:
 
 
واقعا این خارجی‌ها گاهی اوقات هم یک چیزی‌شان می‌شود، در نظر بگیرید تمام کشورهای تاثیرگذار دنیا در وین جمع شده‌اند تا گفت‌وگو کنند، آن‌وقت روز شنبه در هتل کوبورگ مراسم عروسی برگزار شده است، ظاهرا عروس و داماد که برای برگزاری عروسی‌شان از قبل هتل را رزرو کرده بودند گفته‌اند به هیچ‌وجه نمی‌توانند عروسی را به زمان دیگری موکول کنند (طبیعی هم هست!) حالا در نظر بگیرید زمانی که دکتر ظریف و جان کری در حال گفت‌وگو هستند از لابی هتل صدای دست و جیغ و هورا و بادابادا مبارک بادا می‌آید. بنده شخصا یک عادت بدی دارم زمانی که در حال نوشتن هستم اگر در نزدیکی‌ام کسی حرف بزند یا آهنگی پخش شود یا تلویزیون روشن باشد، بخشی از صداهای محیط پیرامون را به صورت غیر ارادی می‌نویسم. بعد هم خدمت مسئولان این هتل اعلام می‌کنیم که منفعت‌طلبی هم حدی دارد، سودجویی هم حدی دارد، هتلی که مذاکره در آن صورت می‌گیرد را آدم برای عروسی اجاره می‌دهد؟ مگر سالن عقد و عروسی است؟ حالا که این هتل را اجاره داده‌اید، کاش تا صرف شام باشد و پس از آن ‌میهمان‌ها بروند یک جای دیگر و ادامه عروسی را آنجا برگزار کنند.

 

اگر قرار بود مذاکرات در چنین محلی انجام شود که دوستان به جای وین، در یکی از باغ‌های اطراف پارک چیتگر مذاکره می‌کردند، تازه ارزان‌تر هم می‌افتاد! حالا که همه‌چیز دارد روال درست خودش را طی می‌کند، حالا که همه خوشحال هستیم، حالا که آقای رسایی به فنلاند مسافرت کرده، حالا که آقای کریمی قدوسی هم حتی اعلام کرده«ظریف متشکریم»، حالا که آقای کوچک‌زاده از مذاکره‌کنندگان حمایت کرده، حالا که تا چند ماه پیش فکر می‌کردیم اگر حتی گالیور هم وجود داشته باشد عمرا اگر برخی از مخالفان دولت از تیم مذاکره‌کننده حمایت کنند، این لوس بازی‌ها که توسط مدیریت سودجوی هتل صورت گرفته، چه نشانه‌ای می‌تواند داشته باشد؟! بگذریم... 

 

در سوی دیگر جریان متاسفانه این روزها بازار تبلیغاتی برخی وکلا داغ شده است و در خیابان یا در فضای مجازی می‌بینیم که تراکت‌ها یا تبلیغاتی با این عنوان«طلاق توافقی، 10 روزه، 2 میلیون تومان، تضمینی» دیده می‌شوند که انصافا جای تاسف دارد. خجالت هم خوب چیزی است. با ادامه این روند احتمال دارد به زودی مانند کتابفروشی‌های میدان انقلاب، برخی وکلا یک نفر را جلوی دفتر خود بگذارند که داد می‌زند«بدو طلاق توافقی، طلاق غیرتوافقی ...» نخندید، باور کنید این روزها هیچی بعید نیست!

 

سه شنبه 17 فروردین 1400  12:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها