0

قیمت و فروش انواع پارتیشن اداری فریم لس

 
seoupdate
seoupdate
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : فروردین 1399 
تعداد پست ها : 157

قیمت و فروش انواع پارتیشن اداری فریم لس

پارتیشن اداری فریم ‌لس Frameless

پارتیشن فریم لس
همانطور که از اسم این محصول پیداست ، از شیشه و بدون فریم ساخته میشود و نکته مهم در ساخت آن این است که از حداقل پروفیل در ساخت آن استفاده شده است.

این سبک از پارتیشن ها جزو انواع پارتیشن اداری مفید و کاربردی هستند زیرا پروفیل های محدودی دارند و حداقل فضا را اشغال میکنند و در نتیجه فضای بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهد و علاوه بر این زاویه و نمای دید بیشتری را برای کاربران فراهم میکند.

شاخصه و ویژگی این نوع پارتیشن ، ظرافت ، قطر کم ، بازتاب زیاد نور و همچنین وسعت دید بالا میباشد.

برای ساخت این محصول از شیشه های 10 میل همراه با فریم استیل و آلومینیوم استفاده میشود که درب ها نیز به صورت رولینگ نصب میشوند و به صورت ریلی باز و بسته میشوند.

نکته هائز اهمیت این محصول این است که اجرا آن از کف زمین تا سقف است که این مورد باعث میشود که محصول نصب شده عایق صدا و حرارت و موارد دیگر هم باشد و همچنین با این کار استحکام و مقاومت پارتیشن نصب شده هم بیشتر میشود.

پارتیشن شیشه ای فریم لس آنیل چوب، از زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار برخوردار بوده و دلیل زیبایی آن، نبودن مانع و جدا کننده در بین شیشه ها و یکدست بودن آنها می باشد.

پارتیشن شیشه ای دارای دو مدل با فریم و بدون فریم میباشد که مدل فریم لس علاوه بر زیبایی ، از نظر اقتصادی و هزینه هم به صرفه تز است و همین موارد و مزایا باعث شده محبوبیت و طرفداران بیشتری پیدا کند.

سه شنبه 26 اسفند 1399  11:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها