0

ضرب‌الاجل ۲.۵ماهه رئیس قوه قضائیه

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

ضرب‌الاجل ۲.۵ماهه رئیس قوه قضائیه

ضرب‌الاجل ۲.۵ماهه رئیس قوه قضائیه برای تعیین‌تکلیف مالکیت کارخانه نساجی مازندران/‌ خط تولید جدید تا ۵ ماه آینده راه‌اندازی شود

 

ضرب‌الاجل 2.5 ماهه رئیس قوه قضائیه برای تعیین‌تکلیف مالکیت کارخانه نساجی مازندران /‌ خط تولید جدید تا 5 ماه آینده راه‌اندازی شود

گروه استان‌ها ـ رئیس قوه قضائیه گفت: ظرف دو ماه و نیم آینده هیئت داوری باید وضعیت این کارخانه را به‌لحاظ مالکیت مشخص کند و ما در این زمینه تأکیدات لازم را انجام داده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، ‌آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی در نخستین برنامه از سفر به استان مازندران با حضور در کارخانه نساجی قائم‌شهر، از بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کرد و با کارگران آن به گفتگو پرداخت.

رئیس قوه قضائیه در جمع کارگران این کارخانه اظهار داشت: کارخانه نساجی قائم‌شهر در سال 88 واگذار شد و متأسفانه فردی که این کارخانه به او واگذار شد، نتوانست به تعهد خود مبنی بر اشتغالزایی برای 2 هزار نفر و افزایش تولید در کارخانه عمل کند.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه سرمایه‌های عظیمی در کارخانه نساجی قائم‌شهر وجود دارد، خطاب به کارگران این واحد تولیدی گفت: اصلی‌ترین و بزرگترین سرمایه این کارخانه، شما نیروهای پرتلاش و فنی آن هستید و علاوه بر این، تجهیزات و ماشین‌آلاتی که در این کارخانه وجود دارد سرمایه‌های ارزشمندی محسوب می‌شوند که جایز نیست بدون بهره‌برداری باقی بمانند.

 

رئیس دستگاه قضا گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، خوشبختانه بخشی از کارخانه نساجی قائم‌شهر راه‌اندازی شد و بخش دیگر نیز در مسیر بهره‌برداری قرار دارد و بنا بر آن شده است ‌که ظرف حداکثر 5 ماه آینده، باید خط تولید جدید نساجی قائم‌شهر راه‌اندازی شود.

آیت‌الله رئیسی با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف کارخانه نساجی قائم‌شهر از حیث مالکیت گفت: ظرف دو ماه و نیم آینده هیئت داوری باید وضعیت این کارخانه را به‌لحاظ مالکیت مشخص کند و ما در این زمینه تأکیدات لازم را انجام داده‌ایم و مسئولان قضائی نیز پیگیری‌های مربوطه را در این خصوص انجام خواهند داد.

رئیس قوه قضائیه مقوله وام کارگری مرتبط با نیروهای کارخانه نساجی قائم‌شهر را از موضوعات مهم دانست و خطاب به کارگران این واحد تولیدی گفت: از استاندار مازندران خواسته‌ایم ظرف مدت کوتاهی با رایزنی و تعامل با بانک عامل، موضوع تعیین تکلیف وام کارگری مرتبط با نیروهای کارخانه نساجی قائم‌شهر را منطبق با مقررات و قوانین موجود برنامه‌ریزی کند تا مشکل کارگران حل شود.

آیت‌الله رئیسی افزود: باید از مدیریت خوب کارخانه نساجی قائم‌شهر که علی‌رغم وجود مشکلات حقوقی اجازه توقف کار تولید در این واحد را نداد قدردانی کرد.

رئیس قوه قضائیه در پایان خاطرنشان کرد: مردم مازندران انسان‌هایی اهل کار، تلاش و مجاهدت هستند و این موضوع را در دوران دفاع مقدس در قالب لشکر 25 کربلا به نمایش گذاشتند و ان‌شاءالله کارخانه نساجی قائم‌شهر نیز با همت و پشتکاری همین مردم به‌مانند نگینی خواهد درخشید.

انتهای پیام/ش+

یک شنبه 24 اسفند 1399  11:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها