0

اتهام جعل امضا به خیبر خرم آباد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

اتهام جعل امضا به خیبر خرم آباد

بازیکن سابق خیبر متهم کرد؛ امضای من را جعل کرده اند

اتهام جعل امضا به خیبر خرم آباد

خیبر
 
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
3,004 مشاهده / 27 دیدگاه 653

تیم های نفت مسجدسلیمان و خیبر خرم آباد دیروز به مصاف هم رفتند و خیبر با پیروزی در این دیدار به مرحله بعد جام حذفی صعود کرد اما حالا مدارکی منتشر شده که اگر صحت داشته باشد نشان می دهد خیبر برای این بازی تخلف کرده است...

یکی از بازیکنان خیبر خرم آباد مدعی شده که این باشگاه برای فسخ قرارداد بازیکنان قدیمی، جعل امضا کرده و این بازیکنان هیچ توافقی با خیبر نداشته اند، پس در این صورت این تیم نباید از بازیکنان جدید مقابل نفت مسجدسلیمان در جام حذفی استفاده می کرد.

به گزارش طرفداری، پس از این که عبدالله ویسی جانشین امیدرضا روانخواه شد این سرمربی 6 بازیکن خیبر را کنار گذاشت و به جای این بازیکنان مهره های مورد نظر خودش را به باشگاه معرفی کرد.

علیرضا قاسمی، رامین آقالو، مصطفی علیخانی، میلاد سوری، علی فراهانی و علی زاهدی شش بازیکنی بودند که عبدالله ویسی آن ها را به باشگاه معرفی کرد تا با آن ها قطع همکاری شود. قرار شد در نیم فصل باشگاه با این نفرات مذاکره کند، تا با آن ها توافق و قراردادشان را فسخ کند و به جای این بازیکنان مهره های مدنظر عبدالله ویسی را جذب کند.

اما نکته حائز اهمیت ماجرا این است که خیبر دیروز در بازی ای که مقابل نفت مسجد سلیمان انجام داد و در ضربات پنالتی برد، از بازیکنان جدیدش استفاده کرد و این اتفاق در حالی رخ داد که علیرضا قاسمی مدعی است با او و سایر بازیکنان کنار گذاشته شده هیچ توافقی صورت نگرفته و امضای آن ها را برای فسخ قرارداد جعل کردند.

اتهام جعل امضا به خیبر خرم آباد
نمونه امضای علی فراهانی و مقایسه آن با امضای پای برگه فسخ

این بازیکن مدعی است پس از پیگیری های لازم از طریق سازمان لیگ، مشخص شد امضای او و سایر بازیکنان برای فسخ توافقی جعل شده است و این تیم نباید از بازیکنان جدیدش استفاده می کرد. یکی از بازیکنان خیبر، علیرضا قاسمی حتی نمونه امضا حقیقثی و جعلی خود را به اشتراک گذاشت و استوری زیر را منتشر کرد:

اتهام جعل امضا به خیبر خرم آباد

قاسمی مدعی است از طریق مراجع قضایی پیگیر موضوع می شود اما شنیدیم یکی از مدیران خیبر به دنبال رضایت گرفتن از بازیکنان شاکی است تا بازیکنان هم استوری ها را پاک کرده و این قضیه را پیگیری نکنند و با آن ها توافق کنند.

یک شنبه 24 اسفند 1399  9:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها