0

فروشگاه دوربین لامپی سراغ دارید؟

 
seoupdate
seoupdate
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : فروردین 1399 
تعداد پست ها : 160

فروشگاه دوربین لامپی سراغ دارید؟

دوربین لامپی چیست؟

دوربین لامپی

همانطور که از اسم این دستگاه پیداست ، دوربین لامپی یکی از انواع دوربین های مداربسته بی سیم است که طراحی شبیه لامپ های حبابی یا لامپ های LED میباشد و تشخصی آنها نیز با سایر لامپ ها بسیار دشوار است و به همین دلیل این نوع لامپ ها را در مکان های مختلف نصب میکنند تا سارقان نتوانند آنها را تشخیص دهند و از کار بیاندازند.

طراحی و ساختار این سبک از دوربین ها به گونه ای است که لنز دوربین آنها مانند چشم ماهی است و همچنین این دوربین های لامپی میتوانند تصویر پانورامای کامل و 360 تهیه کنند و در اختیار کاربران و صاحبان قرار دهند.

این دستگاه بر خلاف سایر دستگاه های این زمینه از برق شهری ساتفاده میکند و اصلا هم شک برانگیز نیست و به همین دلیل تشخصی این دوربین ها سخت میشود و ما این سبک دوربین را به مدیران و بخش حراست مکان های مختلف مخصوصا مکان ها حساس پیشنهاد میکنیم.

این محصول جزو مدرن ترین و پیشرفته ترین دوربین های نامحسوس حساب میشود که امکانات و قابلیت های این محصول بسیار زیاد است و تمامی نیاز ها را بر طرف میکنند و از طرفی هم نصب آنها بسیار سریع و آسان است و نیازی به نصاب ندارد.

همچنین لازم است بدانید که این دوربین های خاص و ویژه با نام هایی مانند دوربین چشم ماهی ، دوربین 360 درجه ، دوربین لامپی ، دوربین لامپی مخفی و لامپ دوربین دار هم شناخته میشوند که ر شرکت های مختلف تولید میشوند و به فروش میرسند.

پس به طور کلی اگر به دنبال یک دوربین نامحسوس با زاویه 360 درجه هستید و قیمت مناسب هم برایتان مهم است ، این گزینه بهترین انتخاب است.

یک شنبه 10 اسفند 1399  2:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها