0

آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره و دوجداره آنیل چوب

 
seoupdate
seoupdate
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : فروردین 1399 
تعداد پست ها : 160

آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره و دوجداره آنیل چوب

پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای به عنوان دیوار های مدرن و شیک و امروزی در محیط های کاری استفاده میشود و طرفداران و علاقه مندان زیادی هم دارد.

این مدل پارتیشن که یکی محبوترین انواع پارتیشن اداری است با حفظ نور و زیبایی محیط کار ، امنیت و حریم خصوصی افراد را در شرکت و اداره راحت و کارآمد میکند و باعث افزایش بهره‌وری نیروی کارمندان می‌شود.

با توجه به گسترش روز افزون سنعت و تجارت و رواج در بازار خرید و فروش و معاملا و کار های دیگر ، تعداد شرکت ها و اداره جات و ساختمان های کاری و اداری زیادی تشکیل شده اند که همه آنها نیازمند تقسیم فضایی در عرصه خود هستند تا هر فرد بتواند در محیط خصوصی و کاری خود وظایفش را به درستی و بدون دخالت کسی و دوری از هر گونه سر و صدا انجام دهد.

حالا تقریبا تنها چیزی که بتواند تمامی این موارد را تامین کند ، پارتیشن اداری شیشه ای است که علاوه بر موارد ذکر شده ، ظاهری زیبا و خاص دارد.

از دیگر ویژگی های این نوع پارتیشن شیشه ای آنیل چوب این است که سطح کمتری را اشغال نموده و دید بصری را از بین نمی برد برای مثال در واحد هایی که که به صورت استیجاری می باشند و صاحبان ملک مایل به ایجاد تغییر شایانی در آن نیستند موجر می تواند با اجرای این محصول با کمترین هزینه، زیبایی و کارآمدی برابر و حتی بیش از سایر متریال ها را داشته باشد.

همچنین این نوع پارتیشن با استفاده از فریم های آلومینیومی ، استیل و سایر یراق آلات نگهدارنده استاندارد با بهترین کیفیت و زیباترین ظاهر در محیط های کاری اجرا و نصب میشود.

یک شنبه 10 اسفند 1399  12:09 PM
تشکرات از این پست
bama98
bama98
کاربر جدید
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 10

پاسخ به:آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره و دوجداره آنیل چوب

مهمترین مزیت پارتیشن های اداری دو جداره این است که این پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای سر و صدا می باشند.

http://workwood.ir/

جمعه 15 اسفند 1399  9:42 AM
تشکرات از این پست
arminbababa
arminbababa
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1402 
تعداد پست ها : 0
چهارشنبه 21 تیر 1402  9:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها