0

پرده تازه در استقلال؛ غذای پرسی و زمین شیشه‌ای

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

پرده تازه در استقلال؛ غذای پرسی و زمین شیشه‌ای

استیضاح مدیران در میکسدزون جنجالی

پرده تازه در استقلال؛ غذای پرسی و زمین شیشه‌ای

رقابت های لیگ برتر با صدرنشینی مجدد استقلال ادامه یافت ، صدرنشینی که آتش زیر خاکستر تیم را بلندکرد و خبرهای زیادی در میکسدزون ورزشگاه از آن درز کرد.

به گزارش "ورزش سه "، هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر با پیروزی استقلال برابر نساجی به پایان رسید تا این تیم هم چنان در صدر جدول قبل از هفته پایانی نیم فصل قرار بگیرد.آبی ها در حالی باضربه فرشید اسماعیلی که بازوبند کاپیتانی را هم در دست داشت نتیجه را به نفع خود به پایان رساندند که جرقه جنجال دقایقی قبل از آن توسط کاپیتان اول تیم زده شده بود . بینندگان تلویزیونی وریا را که عصبانی بازی را دنبال می کرد و  به خاطر شوت بی مورد وریا یک کارت زرد از داور دریافت کرده بود را بعد از تعویض در مسیر رختکن دیدند که باز هم توپ کنار زمین را به سکوهای ورزشگاه فرستاد.اتفاقی که در ادامه وریا را به مسیر خانه فرستاد و او خیلی زود رختکن ورزشگاه را ترک کرد.موضوعی که ابتدا به نظر بابت تعویض وی با موسوی بود اما ریشه در ماجراهای دیگری داشت.


اما بازی که به پایان رسید و بازیکنان از رختکن به بیرون آمدند بزرگان تیم  اسماعیلی ، مطهری ، مظاهری ،دانشگر، قایدی ، موسوی و شجاعیان  هم در میکسدزون ورزشگاه بغض مانده در گلو را رها کردند و از نابسامانی ها در تیم گفتند . از وضعیت زمین انقلاب که ظاهرا کوددهی به آن چمن را پر از شیشه کرده  ، از مشکلات مالی گرفته تا غذا دادن پرسی به بازیکنان تیم در اردو  !اتفاقی غیر قابل باوردر لیگی که نام آن حرفه ای است و در یکی از مهمترین باشگاه های ایران در حال اتفاق است .


به این ها اضافه کنید جلوگیری از حضور تیم در هتل در روز گذشته که با حضور یکی از هواداران و پرداخت وجه مجوز حضور تیم صادر می شود .


شاید باور نکنید ولی این ها اتفاقاتی است که صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران که مجوز حرفه ای را دریافت کرده  و قرار است دو ماه دیگر در مهمترین تورنمنت آسیا شرکت کند در حال دست و پنجه نرم کردن با آنهاست . در پایان بازی امروز ، انگشت اشاره بازیکنان مستقیم مدیرعامل باشگاه را نشانه گرفته  و آنها مددی و البته هیئت مدیره  را مسبب تمام این اتفاقات می دانند.

 

پرده تازه در استقلال؛ غذای پرسی و زمین شیشه‌ای

به نظر می رسد تاریخ در استقلال در حال تکرار است . سال 90بود که استقلال در بهترین دوران  و روزهای خودش در اصفهان و بعد از نبرد با ذوب آهن و در مسیر برگشت به تهران با پیتزا در اتوبوس پذیرایی شد که صدای هشت همیشه شاکی استقلالی ها مجتبی جبازی را نیز دراورد . استقلال سال 90 که سرمربیش پرویز مظلومی سرپرست این روزهای تیم بود و مملو از ستاره در پایان فصل لیگ برتر را از دست داد تا مدیران این تیم بدانند برای رسیدن به قهرمانی باید ابزار مدیریتی را مهیا کرد.


محمود فکری که تا اینجای کار با چنگ ودندان امتیازات را جمع آوری کرده است و از هواداران این تیم درخوست حمایت دارد و  همچنان امید اول قهرمانی در لیگ است در روزهای گذشته به دفعات مختلف از مشکلات زیاد تیم گفته بود ، مشکلاتی که هیج کدام از آنها در تیم های مدعی دیده نمی شود و آنها فارغ از تهیه غذا و اسکان و زمین تمرین در حال آنالیز تیم های دیگر برای رسیدن به قهرمانی و کسب سهمیه هستند.


به نظر فارغ از هر گونه تحلیل فنی کادر فنی و نوع ارائه فوتبال استقلال  باید قدردان این بازیکنان و کادر فنی بود که با این مشکلات و این همه حاشیه همچنان برای دل هواداران این تیم می جنگند و در زمین  مسابقه کم نمی گذارند.

 

شنبه 18 بهمن 1399  8:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها