0

سفارش خوشمزه با باکس حمل پیتزا

 
mohii25
mohii25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 132

سفارش خوشمزه با باکس حمل پیتزا

 


سفارش خوشمزه با باکس حمل پیتزا

فرض کنید در دورهمی با دوستان و خانواده خود، از رستوران محبوبتان پیتزا سفارش دادید و بعد از گذشت مدتی غذا سرد به دست شما برسد. ممکن است غذا علاوه بر سرد شدن از کیفیت اولیه خود نیز افتاده باشد و طعم و بوی اولیه خود را از دست داده باشد، در این صورت شما ممکن است غذا را سرو کنید ولی دیگر از آن رستوران سفارش اینترنتی نخواهید داد. در شرایط امروزه و با وجود پندمی کرونا اکثر رستوران ها و فست فود ها به صورت بیرون بر فعالیت می کنند.

رستوران ها و فست فود ها برای گرم نگه داشتن غذا علاوه بر بسته بندی مناسب باید برای غذاهای بیرون بر از دستگاهی مانند باکس حمل پیتزا استفاده کنند. باکس حمل پیتزا یکی از دستگاه های تکمیل کننده تجهیزات فست فود به شمار می آید. باکس حمل پیتزا علاوه بر تازه و گرم نگه داشتن غذا باید بتواند تمامی پروتکل های بهداشتی را در بالاترین کیفیت ممکن حفظ کند. قیمت باکس حمل پیتزا به علت کاربردی که برای تجهیزات فست فود و در رستوران ها دارد بسیار مناسب است.


ویژگی های باکس حمل پیتزا

جنس آن از فایبر گلس تشکیل شده است. در پوشش درونی جعبه حمل پیتزا از عایق حرارتی استفاده شده است؛ که از انتقال دما جلوگیری میکند.
گرم نگه دارنده از جنس فایبر گلس آن در برابر انتقال دما مقاوم بوده، دمای دخل باکس حمل پیتزا را کاملا گرم نگه می دارد.
باکس حمل پیتزا به آسانی قابل نصب است و به راحتی قابل جابجایی است.
باکس حمل پیتزا علاوه بر زیبایی بسیار سبک است
این باکس روی موتور یکلت به آسانی نصب شده و سرویس دهی شما را به بالاترین حد ممکن به خوبی اجرا خواهد کرد.
باکس حمل برای تجهیزات فست فود، مخصوص رستوران ها و حتی قابل استفاده در قنادی ها برای حمل شیرینی و کیک و یا غذای کیترینگ ها است. انواع مختلفی از باکس غذا در بازار تولید می شوند که میتوان به باکس حمل پیتزا، باکس سه جداره غذا، باکس حمل غذای رستورانی، باکس حمل غذای پادگان و … اشاره کرد.

باکس سه جداره برای غذا
با وجود پندمی کرونا فعالیت رستوران ها به صورت بیرون بر افزایش بیشتری پیدا کرده است. در خصوص بهبود و استفاده بهینه از این شرایط رساندن غذای با کیفیت و گرم از اهمیت زیادی برخوردار است. ممکن است فاصله مقصد از رستوران یا فست فود دور باشد و غذا سرد شود. باکس سه جداره با مقاومت زیاد در برابر دما غذا را در کیفیت اولیه تحویل مخاطبین شما خواهد داد. برای تحویل غذا میتوانید از باکس حمل پیتزا استفاده کنید.

این وسیله مناسب برای رستوران ها؛ کترینگها، مراکز درمانی، نظامی، دانشگاه ها و یکی از تجهیزات فست فود سیار است.


· باکس حمل غذا رستورانی

این وسیله 3 لایه بوده و مناسب حمل غذا برای مسافت های بلند و کوتاه است.


به آسانی بر روی وسایل نقلیه اعم از موتور و ماشین قابل نصب است.

در درون آن ظروف با ابعاد متنوع جا میگیرند مانند ظرف غذای تک نفره یا ظروف بن ماری
باکس حمل غذا پادگانی
این دستگاه همانند باکس حمل پیتزا است ولی از نظر ابعاد بسیار بزرگ تر است و تعداد بسیار بیشتری از غذا را در خود جای می دهد. شما همچنین میتوانید برای تکمیل لیست تجهیزات رستوران و یا فست فود مطلب آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی را بخوانید.

گرم نگه‌داشتن غذای بیرون

در گرم نگه داشتن غذا المان های زیادی وجود دارند. علاوه بر باکس حمل پیتزا باید به پاکت بیرون بر آن توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید در هنگام دریافت سفارش چیزی بدتر از تحویل گرفتن غذای سرد نیست. نکته ای دیگر که باید به آن اهمیت داد تحویل غذاهای سرد است. غذاهای سرد باید در بسته بندی مخصوص خود نیز به مخاطبین تحویل داده شوند. منبع : باکس حمل پیتزا تهران تجهیز

سه شنبه 14 بهمن 1399  12:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها