0

رحیمی: مردم سرمایه خود را از بورس خارج نکنند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 14257
محل سکونت : اصفهان

رحیمی: مردم سرمایه خود را از بورس خارج نکنند

رحیمی: مردم سرمایه خود را از بورس خارج نکنند

رحیمی: مردم سرمایه خود را از بورس خارج نکنند

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه تغییر مدیریت سازمان بورس و اراده مجلس و دولت برای ساماندهی بازار سرمایه شرایط بهتری را برای سهامداران رقم خواهد زد از مردم خواست که فعلا سرمایه خود را از بورس خارج نکنند.

بهزاد رحیمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به وضعیت بازار سرمایه گفت: دولت نباید به این بازار ورود پیدا می کرد؛ چرا که روابط اقتصادی در بورس بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می شود و خود سهامداران باید نسبت به چگونگی تنظیم این روابط تصمیم می گرفتند، پس از نظر من  ورود دولت به بازار سرمایه اقدامی اشتباه بود.

وی افزود: اگر از ابتدا قرار بود دولت به این بازار ورود کند مردم به سراغ بانک ها می رفتند سرمایه خود را سپرده گزاری بانکی می کردند؛ اگرچه قصد ندارم دولت را مقصر اصلی این شرایط بازار سرمایه بدانم ولی به هر جهت ورود دولت به بازار سرمایه تبعاتی را به دنبال داشت، معتقدم ضعف مدیریت و نبود شفافیت در این بازار از جمله دلایلی است که به ایجاد چنین شرایطی دامن زد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس بیان کرد: متاسفانه سیاست مالی دولت برای این بازار دوام نیاورد و چنین شرایطی در بازار سرمایه ایجاد شد، اکنون نیز مردم و سهامداران دچار ضرر و زیان شدند و نگران هستند؛ اگرچه با تغییر مدیریت سازمان بورس و اراده برای بازنگری در مدیریت این بازار امیدواریم با رشد شاخص ها شرایط بهتری را شاهد باشیم.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم که تاکنون دچار ضرر شدند حال به آنها توصیه می کنم به این موضوع که هرکجا جلوی ضرر را بگیریم منفعت است توجه نکنند تا ان شاءالله باری دیگر شاهد رشد شاخص ها و بازگشت سرمایه باشیم، باید به این بازار اعتماد کنیم؛ چراکه چاره ای نیست، خود من معتقدم نباید سرمایه ها را از این بازار خارج کرد؛ چرا که امیدواریم با تغییر مدیریت و همچنین اراده مجلس و دولت برای تغییر شرایط، بازار  بهتری را تجربه کنیم.

شنبه 11 بهمن 1399  2:04 PM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3335
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:رحیمی: مردم سرمایه خود را از بورس خارج نکنند

بسیار خوب ولی عده ای زیاد در این بین ضرر زیادکرده اند . دوستی  اطلاع دادد بالای 500میلیون ضرر کرده حالا این خسارت چگونه باید جبران شود ؟ و چه کسانی عامل این ضرر و زیان هنگفت هستند.؟

البته بدانید تعداد این افراد که زیاد هم هستندد در بورس سرمایه گذاری کردند به نان و نوایی برسند بورس  به نحوی نان آنان ر ا برید . و کلی بدهکار شدند و بعضی شرمنده .ان شا الله به زودی زود بورس روال عادی خود را آغاز کند . تا از ضرر خارج شوند.

شنبه 11 بهمن 1399  4:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها