0

پوآرو در کرمانشاه دستگیر شد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23278
محل سکونت : کرمانشاه

پوآرو در کرمانشاه دستگیر شد

پوآرو در کرمانشاه دستگیر شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از دستگیری دلال بزرگ خرید و فروش اشیاء عتیقه با نام مستعار "پوآرو" در کرمانشاه خبر داد.

پوآرو در کرمانشاه دستگیر شد

به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از دستگیری دلال بزرگ خرید و فروش اشیاء عتیقه با نام مستعار "پوآرو" در کرمانشاه خبر داد.

قادری با اعلام این خبر اظهار کرد: این فرد از تابستان امسال با همکاری چند نفر دیگر در تعدادی از استان‌های کشور به صورت گسترده و کلان در فضای مجازی اقدام به دلالی و خرید و فروش اشیاء عتیقه و آموزش گنج یابی و حفاری غیرمجاز می‌کرد.

وی تصریح کرد: پس از اینکه همدستان این فرد در یکی از استان‌ها دستگیر شدند، در ماه‌های اخیر فعالیت‌های خود را در یکی از شهرستان‌های کرمانشاه دوباره بصورت مجازی آغاز کرد و ضمن آموزش نحوه حفاری غیرمجاز، اقدام به فروش دستگاه‌های گنج یاب می‌کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه افزود: با رصد فعالیت‌های این فرد با نام مستعار "پوآور" توسط یگان حفاظت میراث فرهنگی استان محل اختفایش مشخص شد و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی تاکید کرد: این فرد پس از دستگیری تحویل مقامات قضایی داده شد و اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

قادری با بیان اینکه این فرد با تبلیغات غیرقانونی افرادی که بدنبال گنج بودند را دور خود جمع کرده بود، عنوان کرد: مستندات بسیاری زیادی در خصوص فعالیت‌های غیرقانونی این فرد جمع کرده و تحویل مقامات قضایی داده ایم و باتوجه به اینکه در چند استان دیگرهم فعالیت داشته، مستندات آن‌ها هم ارائه خواهد شد
جمعه 10 بهمن 1399  2:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها