0

رسمی؛ میلیچ به استقلال برمی‌گردد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

رسمی؛ میلیچ به استقلال برمی‌گردد

رسمی؛ میلیچ به استقلال برمی‌گردد

سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد هرویه میلیچ به زودی به ایران برمی‌گردد و کارش را با ابی پوشان از سر می‌گیرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال که بعداز دربی پایتخت ایران را ترک کرد و به کشورش رفت، هنوز به ایران برنگشته است. طی روزهای گذشته درباره مذاکرات مسئولان استقلال با میلیچ شایعات متعددی مطرح شده است.


از این رو در جلسه امروز هیات مدیره استقلال درباره میلیچ بحث و تبادل نظر صورت گرفت که قرار شد این بازیکن خارجی به زودی برمی گردد و خواسته هایش برآورده شود.


حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال درباره وضعیت میلیچ گفت: «امروز همچنین صحبتی در این باره شد. طی مذاکراتی که از پیش آقایان مددی و عبدیان در این حوزه شروع کرده بودند و مربوط به امروز نیست، باید بگوییم مذاکرات به سرانجام رسیده و مجدداً او را در میان بازیکنان استقلال و در این تیم می‌بینیم.»


وی درباره اینکه مشکل میلیچ فنی است یا به خاطر مطالبات مالی اش از ایران رفته، تاکید کرد: «هر مشکلی بود ما تلاش کردیم و دغدغه‌های او رفع شد. آن چیزی که برای ما مهم است، این خواهد بود که مسائل باشگاه را در عین منطق و عقلانیت با لحاظ دغدغه‌های هواداران پیش ببریم. آن چیزی که برای ما مهم است، می‌خواهیم هم دغدغه‌های باشگاه و هم دغدغه‌های هواداران را حل کنیم.»


نظری در پاسخ به این پرسش که قرارداد جدیدی به میلیچ ارائه شده، اظهار داشت: «تأکید می‌کنم درباره اینکه دلیل خروج میلیچ از کشور چه بوده، صحبت نمی‌کنم، چون بحث بسیار است و مفصل، اما آنچه اکنون باید بگویم و هوادار هم بداند، قرارداد میلیچ در ماه فعلی به پایان می‌رسد و خواه نا خواه اگر بخواهیم او را حفظ کنیم، باید قرارداد جدید امضا کنیم.»


حال باید منتظر ماند و دید میلیچ چه زمانی به ایران برمی‌گردد و وضعیت تمدید قراردادش چه خواهد شد. این بازیکن از استقلالی ها خواسته بود قراردادش برای فصل بعد هم تمدید شود و بعد به ایران برگردد که به نظر می‌رسد خواسته‌اش مورد موافقت هیات مدیره استقلال قرار گرفته است.

 

دوشنبه 6 بهمن 1399  2:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها