0

مرعشی: راوی شایعه علیه کارگزاران یک منافق است

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

مرعشی: راوی شایعه علیه کارگزاران یک منافق است

مرعشی: راوی شایعه علیه کارگزاران یک منافق است /آخرین خبرها از نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در این شرایط و با موانع متعددی که در حال حاضر بر سر راه توسعه احزاب بخصوص جریان اصلاح طلب وجود دارد چاره ای نداریم از این نهاد اجماع ساز استفاده کنیم.

مرعشی: راوی شایعه علیه کارگزاران یک منافق است«بهزاد نبوی»، «سیدحسین مرعشی»، «محسن امین‌زاده»، «محسن میردامادی»، «محمدرضا جلایی‌پور»، «علیرضا علوی‌تبار»، «سیدحسن رسولی»، «سیدسراج‌الدین موسوی»، «حسن صادقی»، «عماد بهاور»، «بدرالسادات مفیدی»، «سیدمعروف صمدی»، «فاطمه سعیدی»، «فخرالسادات محتشمی‌پور» و «اسماعیل گرامی‌مقدم» لیست ۱۵ نفره اعضای حقیقی نهاد اجماع‌ساز  اصلاح طلبان را تشکیل می‌دهند.

 
بر همین اساس، حسن رسولی، عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان، در رابطه با لیستی که شب گذشته در راستای تصمیم این نهاد اجماع ساز برای انتخابات 1400 و لیستی که ارائه دادند، گفت: تا زمانی که به یک نظام کارآمد و موثر دست پیدا نکنیم و به سمت ساختار حزبی و استفاده از اعضاء در ساختار سیاسی و حقوقی کشور نرسیم، چاره ای نداریم به جز اینکه در راستای انتخابات نهادهایی بکار گیری کنیم که نقش همگرایی بین اعضاء و جریان ها را دارند و این واقعیتی اجتناب ناپذیر است که در حال حاضر ناچار به استفاده از این راهکارها هستیم.
 
او به برنا گفت: شرایط، زمانی بهبود پیدا می کند که نظام جامع انتخاباتی به جای فرد محوری حزب محوری و با اتکا به برنامه ها باشد در آن صورت به جای نهادهای اجماع ساز احزاب کم شمار و پرتوان به تنظیم و تعیین عرصه های انتخاباتی روی می آورند.
 
رسولی در ادامه متذکر شد؛ شهروندان هم برای این که به فردی اعتماد کنند به منشور احزاب و برنامه های آنها مراجعه می کنند.
 
رسولی خاطرنشان کرد: در این شرایط و با موانع متعددی که در حال حاضر بر سر راه توسعه احزاب به خصوص جریان اصلاح طلب وجود دارد، چاره ای نداریم از این نهاد اجماع ساز استفاده کنیم که برخواسته از اراده احزاب کشور است. نهاد اجماع ساز می تواند ما را با هزینه کمتری به سمت اهداف خود رهنمون کند.  به استثنای خودم اعضای دیگر نهاد اجماع ساز از ظرفیت های ارزشمند جریان اصلاح طلب هستند و این نهاد در واقع کار شورای عالی سیاست گذاری را انجام می دهد و هم سویی لازم را ایجاد می کند.
 
مشخص شدن نامزدهای حزب کارگزاران برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰
 
همچنین باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛
 
سید حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی، درباره انتقاداتی که به نهاد اجماع ساز اصلاحات مبنی بر فرد محور بودن آن وارد است، گفت: ما در این نهاد عضو حقیقی نداریم و همه نماینده احزاب هستند و صرفا قرار است جمعی به عنوان مشاور دعوت شوند که شنیدم نام من هم در آن گنجانده شده است و من خبر نداشتم، اگر جلسه‌ای تشکیل شد و من هم به عنوان مشاور در آن شرکت کردم می‌توانم درباره آن توضیح دهم.
 
او درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود هم ادامه داد: برنامه‌های حزب کارگزاران سازندگی به صورت مدون در حال جلو رفتن است و نامزدهای خود را هم مشخص کرده که اسامی آنها پس از بررسی توسط شورای نگهبان منتشر خواهد شد، البته برنامه‌ها ممکن است تا دو هفته دیگر رونمایی شود.
 
مرعشی در این باره که آیا کارگزاران خارج از جریان اصلاحات نامزدی ارائه خواهد کرد؟ گفت: این شایعه و راوی این شایعه یک منافق است و کارگزاران و جریان اصلاحات یک نامزد مشترک را وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خواهند کرد؛ اما تا قبل از بررسی شورای نگهبان درباره هیچ فردی صحبت نخواهیم کرد.
 
دوشنبه 6 بهمن 1399  2:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها