0

آغاز بازارگردانی یک شرکت فرابورسی، از شنبه

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 14255
محل سکونت : اصفهان

آغاز بازارگردانی یک شرکت فرابورسی، از شنبه

آغاز بازارگردانی یک شرکت فرابورسی، از شنبه

  • آغاز بازارگردانی یک شرکت فرابورسی، از شنبه
 

عملیات بازارگردانی شرکت‌ شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در فرابورس ایران آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام شرکت‌ شیر و گوشت زاگرس شهرکرد با نماد معاملاتی "زشگزا" از روز شنبه آینده(4بهمن) خبر داد.

این در حالی است که عملیات بازارگردانی سهام شرکت‌ زرین معدن آسیا نیز با نماد معاملاتی "فزرین" از دیروز(سه‌شنبه) در فرابورس ایران آغاز شده است.

در حالی از 10 مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

چهارشنبه 1 بهمن 1399  7:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها