0

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

مربی تیم فوتبال استقلال گفت:زمانی که برای تیمم بازی نمی‌کردم ناراحت می‌شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی‌زدم و علیه او استوری نمی‌گذاشتم اما ظاهرا برخی‌ها خودشان را به خواب زده‌اند.
 
کد خبر: ۸۱۲۴
۱۶:۲۹ - ۲۴ دی ۱۳۹۹
 

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

به گزارش گروه ورزشی یکتاپرس، در خصوص دربی 94 و اتفاقاتی که طی روزهای اخیر پیرامون میلیچ و فرشید باقری رخ داده، صحبت‌های زیر را انجام داد.

* هیچ‌نامی بزرگ‌تر از استقلال نیست

وی اظهار داشت: در همین ابتدای صحبت‌هایم می‌خواهم اشاره کنم که هیچ نامی بزرگ‌تر از استقلال نیست و این صحبت من شعار محسوب نمی‌شود و یک واقعیت است که باید آن را بپذیریم. بازیکنان استقلال همگی آماده هستند و این وظیفه ما است که آنها را آماده کنیم و همانطور که در هفته‌های گذشته شاهد بودید به تناوب از نفرات استفاده کردیم و حتی برخی از جوان‌ها را هم به زمین فرستادیم. در این بین آقای محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال هیچ توجهی به اسم‌ها ندارد و هر بازیکنی آماده باشد از او استفاده خواهد کرد.

* دلیل نمی‌شود یک بازیکن چون بازی نکرده قهر کند و از کشور برود

وی افزود: این مسائل را مطرح کردم که بدانید کل بازیکنان استقلال باانگیزه هستند و ما نفراتی را در اختیار داریم که از نظر اسم و رسم و سابقه و خدمت به استقلال خیلی بیشتر از میلیچ در این تیم کار کردند اما آنها بیرون نشسته و نه اعتراضی کردند و نه صحبتی انجام دادند.این دلیل نمی‌شود چون یک بازیکن در ترکیب تیم حضور ندارد، رفتار غیرمسؤولانه و غیرحرفه‌ای انجام بدهد و اگر قرار باشد یک نفر قهر کند، یک نفر به تمرین نیاید و یک نفر از کشور برود، نمی‌شود تیم را آماده کنیم.

* باشگاه بدهی‌های زیادی را پرداخت کرده اما در پرداخت به بازیکنان عقب است

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه ظاهرا میلیچ برای ترک ایران از قبل بلیت تهیه کرده بود، گفت: قطعا همین طور است و در عرض 3، 4 ساعت نمی‌شود یک نفر بلیت بگیرد. او در ذهنش این بوده که ایران را ترک کند و کارش را هم انجام داده است، اما یکسری مسائل در این بین وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. باشگاه استقلال در ابتدای فصل بدهی خیلی‌ها را تسویه کرد تا بتواند مجوز حرفه‌ای گرفته و از نفراتی که جدیداً جذب کرده استفاده کند.

همین حالا که با شما صحبت می‌کنم هنوز هم به یکسری افراد تعهد داده شده که مطالبات‌شان پرداخت شود ولی قبول دارم باشگاه نسبت به بازیکنان برای پرداختی‌ها عقب است اینگونه هم نیست که مثلا به یک بازیکن 30 درصد پول داده باشیم و یک بازیکن دیگر کمتر یا بیشتر گرفته باشد. همه بازیکنان تیم به یک شکل دریافتی داشته‌اند اما نکته‌ای که این وسط مهم است همدلی بازیکنان طی هفته‌های اخیر بود. ما امسال می‌خواهیم بعد از چند سال جام بگیریم تا آن وقت محکم‌تر حرف بزنیم خودم شخصا با ووریا غفوری در چند مرحله صحبت کرده‌ام و با هم قول دادیم که امسال قهرمان شویم و از حواشی دوری کنیم و همانطور که دیدید بازیکنان تا الان صبوری کردند و با مشکلات ساختند تا تیم وارد حاشیه نشود.

*فکر می‌کنید نمی‌دانیم پست تخصصی دانشگر دفاع چپ نیست؟

برهانی در خصوص اینکه آیا میلیچ به خاطر مشکلات مالی ایران را ترک کرده یا با سرمربی تیم اختلاف داشته است به فارس گفت: من در مورد شرایط مالی توضیح دادم و اگر قرار به این مسأله باشد، همه باید هر روز قهر کنند و در تمرینات شرکت نکنند. در هر دو حالت اقدام میلیچ اشتباه و غیرحرفه‌ای بوده چون سرمربی تیم سعی می‌کند بهترین نفراتش را به زمین بفرستد. هیچ مربی دوست ندارد بازیکن خوبش را روی نیمکت بنشاند. شما فکر می‌کنید کادر فنی استقلال نمی‌دانند پست تخصصی محمد دانشگر دفاع چپ نیست؟ ‌اتفاقا ما این مسائل را خوب می‌دانیم اما حتما شرایط دانشگر بهتر بوده که حاضر شدیم او را در پست غیرتخصصی به زمین بفرستیم.اگر یک تیم شکست بخورد یا برنده شود مسوولیت فنی‌اش با سرمربی است و او پاسخگوی باشگاه و هواداران است و کسی به بازیکن خرده نمی‌گیرد.

وی تأکید کرد: شما دیدید نادری بعد از پنج هفته به ترکیب تیم برگشت و تمام تلاش خود را انجام داد حتما میلیچ شرایط آمادگی خوبی نداشته که به زمین نرفته وگرنه اگر او آماده بود سرمربی تیم از وی استفاده می‌کرد.همانطور که ابتدای صحبت‌هایم گفتم اصلاً اسم و سن و سال برای آقای فکری مهم نیست و او از بهترین نفرات و آماده‌ترین‌ها استفاده می‌کند.

* در دوران بازی کردنم به مربی پوزخند نزدم و استوری علیه او نگذاشتم

وی در خصوص اینکه میلیچ در اعتراض به محمود فکری در جلسه فنی رفتار خوبی انجام نداده است عنوان کرد: یکسری اتفاقات می‌افتد که باید درون تیم ما بماند ما تا الان حرفی نزدیم تا به بازیکن اتفاقی نیفتد. بازیکنی که بازی نمی‌کند ناراحت است. من خودم هم زمانی که بازی نمی‌کردم ناراحت می‌شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی‌زدم و یا علیه او استوری نمی‌گذاشتم اما این بازیکن این کار را کرد.

*برخی‌ها خود را به خواب زده‌اند

او در واکنش به تصمیم سرمربی مدعی شده که بی‌دلیل بازی نکرده است عنوان کرد: بازی کردن یک بازیکن فقط با نظر سرمربی است، من در خیلی جاها دیدم که می‌گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم. شاید برخی‌ها خودشان را به خواب زده‌اند و یا دوست دارند خودشان را به خواب بزنند.

* فکری با انضباطی‌‌ها برخورد نکند جواب هوادار را چه بدهد؟

برهانی در خصوص فرشید باقری و اینکه این بازیکن هم از ترکیب آبی‌پوشان کنار گذاشته شده است، عنوان کرد: مهمترین فاکتور برای تیم ما نظم و انضباط و خوب تمرین کردن است اگر یک بازیکن روز بدی داشته باشد اما بدون حاشیه کار کند مربی به او کمک خواهد کرد ولی الان شرایطی در تیم ما وجود دارد که آقای فکری باید با بی‌انضباطی‌ها و مسائل حاشیه‌ای برخورد کند اگر او این کار را انجام ندهد مطمئن باشید استقلال به روزهای خوبش باز نخواهد گشت.

مربی استقلال تاکید کرد: فرشید باقری دوست و همشهری من است و بارها شده که ما با هم صحبت کردیم روزی هم که قرار شد این بازیکن در تمرینات شرکت نکند من در محل تمرین حضور نداشتم اما یقین دارم سرمربی تیم بی‌دلیل چنین تصمیمی نگرفته است. مدتی پیش یک مشکل برای فرشید اسماعیلی به وجود آمد و خود من خیلی ناراحت بودم اما واقعیت امر این است که کادر فنی باید استقلال را لحاظ کند. هوادار عاشق تیمش است و با وجود اینکه به ورزشگاه راهش نمی دهند از شهرستان به استادیوم آزادی آمده بود و پشت در ما را تشویق می‌کرد. اگر قرار باشد هر مشکل و بی انضباطی را به سادگی رد کنیم پس چگونه باید هوادارانی که اینگونه حمایت می‌کنند را در نظر بگیریم؟

*باقری پسر خوبی است اما منافع تیمی از همه چیز مهمتر است

همین فرشید اسماعیلی کلی تحت فشار بود اما به تمرینات برگشت و آقای فکری به او اعتماد کرد و خود او هم متوجه شد که شاید اشتباه کرده و الان هم آمده به تیم ما خدمت می‌کند. فرشید باقری پسر بسیار خوبی است ولی منافع تیمی از همه چیز مهمتر است و واقعا نمی‌دانم آیا مشکل او حل شدنی است یا خیر چون از هیچ چیز این موضوع اطلاعی ندارم.

* 7 پنالتی استقلال سوخته آنوقت حرف فنی بزنم؟

برهانی در خصوص صحبت‌هایی که در برنامه فوتبال برتر با حمید مطهری داشت و بعد از آن حرف و حدیث‌هایی به وجود آمد عنوان کرد: من صحبت‌های مربی حریف را نشنیدم فقط یک جا متوجه شدم او گفت استقلال فشرده بازی می‌کرد و ما این فشار را شکستیم. حرفی که من زدم این بود پرسپولیس روی دو دفع توپ صاحب موقعیت گل شد و یک ضدحمله هم در اثر زیر توپ زدن نصیب نورالهی شد که او توپ را به بیرون زد. حرف من این بود که نام این کار شکستن فشردگی بازی استقلال نبود. من اگر تا صبح هم بحث فنی کنم اما به مشکلات داوری رسیدگی نشود فایده‌ای ندارد ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم به گل برسیم اما خیلی راحت پنالتی تیم ما را نمی‌گیرند. 7 پنالتی استقلال در این هفته‌ها سوخته و اگر این پنالتی‌ها به سود ما اعلام می‌شد الان با 6 امتیاز بالاتر در صدر جدول بودیم حالا شما انتظار دارید من حرف فنی بزنم؟

*مطهری صحنه هند مدافع تیمشان را 10 بار دیگر ببیند

مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: ما همه برنامه‌های پرسپولیس را پیش‌بینی کرده بودیم و می‌دانستیم آنها قرار است با چه سبک و سیاقی به سمت‌مان بیایند اما دقیقا روی نکاتی که توصیه کرده بودیم فرصت‌های آنها ایجاد شد. در این یکی دو روز شنیدم آقای مطهری مدعی شده که توپ محمد نادری ابتدا به زانوی بازیکن این تیم خورده و بعد به دست اصابت کرده است من از کادر فنی این تیم خواهش می‌کنم این صحنه را چند بار دیگر ببینند و اگر واقعا حرف آنها درست باشد سه امتیاز تقدیم به خود آنها، اما اگر آن پنالتی به بود ما اعلام می‌شد نتیجه در ده دقیقه ابتدایی دو بر صفر و شرایط کلی بازی خیلی تغییر می‌کرد ما قبل از دربی تمام تلاش خود را کردیم که آرامش برای بازی حکمفرما باشد اما این اتفاق از سوی رقیب رخ نداد.

* فشار روی داور و جلسه در فدراسیون قدیمی شده است

وی خاطرنشان کرد: دیدید که آقای شکوری که از دوستان من هم است از جلسه خوبش در فدراسیون فوتبال پیرامون داوری صحبت کرد ولی من نمی‌دانم چه صحبتی در آنجا رد و بدل شد. آیا در آنجا صحبت شد که اگر توپ به دست مدافع‌شان خورد پنالتی نگیرند؟ این نوع بیانیه دادن و رفتن به فدراسیون و فشار گذاشتن روی داوری شیوه‌ای قدیمی است و دیدید که همین حربه باعث شد داور با تجربه‌ای مثل آقای کرمانشاهی پنالتی به این واضحی را برای ما لحاظ نکند.

انتهای پیام/

 

پنج شنبه 25 دی 1399  9:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها