0

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25048
محل سکونت : اصفهان

هاشمی نسب شدن ساده نیست

هاشمی نسب شدن ساده نیست

محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!

محمد نادری روز خاصی را در دربی پایتخت تجربه کرد؛ روزی که او می‌خواست در آرامش باشد اما شوک روحی عجیبی به او وارد شد.

 

به گزارش "ورزش سه"، قبل از شروع دربی 94 پایتخت پیش‌بینی می‌شد یک روز ویژه برای محمد نادری رقم بخورد. دفاع چپ استقلال که از پرسپولیس راهی این تیم شده است، از مدت‌ها قبل از حضور مقابل تیم سابقش و دربی پایتخت لحظه شماری می‌کرد. مصدومیت طولانی‌مدتی که برای او پیش آمد هم به موقع به بهبودی رسید و در نهایت محمود فکری را با انگیزه ای که داشت مجاب کرد با وجود اینکه زمان زیادی در تمرینات گروهی حضور نداشت و از نظر بدنی چندان آماده نبود اما در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد.


حضور نادری در ترکیب اصلی استقلال اتفاقی قابل پیش بینی بود. او دیروز برای آنکه نشان بدهد ناراحتی ای از یحیی گل‌محمدی بابت جدایی اش از پرسپولیس ندارد حتی قبل از بازی با دسته گل به استقبال سرمربی سرخ‌پوشان رفت تا همه چیز را خوب جلوه بدهد. نادری در جریان بازی نیز بسیار باانگیزه ظاهرا شد و اگرچه در برخی صحنه‌ها ضعف بدنی ناشی از چند هفته تمرین نکردن مشخص بود اما در کل عملکرد نسبتا خوبی تا زمان حضورش در زمین داشت.

 

ه 50تایی ماسک پزشکی را با تخفیف باورنکردنی بخرید!

 

بسته 50تایی ماسک پزشکی را با تخفیف باورنکردنی بخرید!

 

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 

محمد نادری در ابتدای مسابقه برای بازی مقابل پرسپولیس از یحیی گل‌محمدی سرمربی سابقش رخصت گرفت.

 


نادری در دقیقه 10 بازی نیز با کوبیدن توپ به دست وحید امیری تلاش کرد تا از داور پنالتی بگیرد اما موفق نبود و در نهایت در دقیقه 65 از زمین بازی بیرون رفت. نادری که تا آن دقیقه بدون حاشیه به کارش ادامه داده بود اما یک اتفاق عجیب و تلخ را تجربه کرد. جایی که برخی افراد پرسپولیسی مستقر روی سکوها جملاتی را علیه وی بر زبان آوردند. 


وقتی که نادری در دقیقه 65 تعویض شد و جای خود را به محمد دانشگر داد، یکی از اعضای پرسپولیس خطاب به او گفت: «کار خدا را ببین» این جمله به گوش کریم باقری رسید و او با فریادی بلند این فرد را به سکوت دعوت کرد.

 

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 

پیش از گل اول پرسپولیس؛ جایی که عارف غلامی با محمد نادری در تخمین محل ورود توپ اشتباه کردند تا مهدی عبدی به گل برسد.


نادری که بعد از مدت ها مصدومیت در دیدار مقابل پرسپولیس به میدان رفته بود، در صحنه گل مهدی عبدی، در کنار عارف غلامی، لحظه فرود توپ را درست تشخیص نداد تا گل تساوی پرسپولیس رقم بخورد؛ این همان مسئله ای بود که مورد توجه کادر پرسپولیس روی سکوها قرار داشت.

 

 

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 

ابتدا کریم باقری واکنش تندی به آن عده از اعضای کادر فنی پرسپولیس نشان داد که خطاب به نادری کلماتی رو به زبان آوردند.


اگرچه نادری هیچ صحبتی بعد از این اتفاق انجام نداد اما از چهره اش مشخص بود که چقدر بابت این الفاظ ناراحت شده است. مدافع چپ استقلال در مسابقه دیروز می‌خواست مثل تمام آنهایی که از پرسپولیس به استقلال رفتند و یاغی لقب گرفتند، بدون توجه به حواشی بهترین بازی اش را انجام بدهد و توانایی هایش را بار دیگر ثابت کند اما در واقعیت روز چندان خوبی برایش رقم نخورد. بی تردید آنهایی که نادری را قبل از دربی با مهدی هاشمی نسب و امثالهم مقایسه می‌کردند اما به این نتیجه رسیدند که رسیدن به جایگاه بازیکنانی مثل هاشمی نسب روحیه قوی و ذهن توانمندتری می‌خواهد که بازیکنی مثل نادری برای رسیدن به آن شرایط نیاز به تجربه بیشتری دارد. 

 

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 


نادری در سال‌های گذشته نشان داده بازیکنی است که از نظر روحی زود می‌شکند و با وجود توانایی های خاص فوتبالی که از خودش به نمایش گذاشته اما همچنان باید روی مسائل روانی خودش کار کند تا در شرایط سخت مانند دربی دیروز بتواند بهتر گلیمش را از آب بیرون بکشد.

 

هاشمی نسب شدن ساده نیست

 

در جدال با تیم سابق؛ نادری با عبور از این مسابقه یک مهره کلیدی برای استقلال تا پایان فصل خواهد بود.

سه شنبه 23 دی 1399  11:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها