0

اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری توسط جهاددانشگاهی اردبیل

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری توسط جهاددانشگاهی اردبیل

 
اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری توسط جهاددانشگاهی اردبیل

ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از اخذ مجوز لازم برای برگزاری دوره‌های آموزشی حوزه گردشگری ویژه مدیران، کارکنان و مربیان اقامتگاه‌های بوم‌گردی توسط این نهاد در استان خبر داد.

 مهران اوچی اردبیلی 30 آذر با بیان این مطلب اظهار کرد: این مجوز در راستای ماده 7 قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی و مواد 11 و 12 آئین نامه اجرایی آن از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صادر شده است.

 وی طول مدت اعتبار این مجوز را یک‌سال اعلام و خاطرنشان کرد: بر اساس این مجوز دوره‌های آموزشی به منظور ساماندهی اقامتگاه‌های بوم‌گردی، حفظ فرهنگ سنتی و بومی، افزایش محصولات گردشگری، ایجاد جاذبه، توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی و ارتقای سطح توانمندی و آگاهی کارکنان اقامتگاه‌های بوم‌گردی به همت جهاددانشگاهی در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: فرآیند آموزش فراگیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی با برنامه‌ریزی مناسب و مطابق دستورالعمل‌های اعلام شده در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار و پس از پایان هر دوره به فراگیرانی که موفق به کسب امتیاز لازم شوند گواهینامه معتبر از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعطا خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل حفظ ارزش‌های سنتی، جایگاه جوامع محلی، صیانت از محیط زیست، اشتغال و کارآفرینی را از نتایج فعالیت در حوزه گردشگری عنوان و تصریح کرد: توسعه بوم‌گردی در محیط‌های طبیعی و بومی از اقدامات مهم در صنعت گردشگری است که فرصت بهره‌برداری از ظرفیت‌های منطقه را فراهم می‌کند. 

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

پنج شنبه 4 دی 1399  1:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها