0

پیام‌های ناپدیدشونده، قابلیت جدید واتس‌اپ

 
avaaa98
avaaa98
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آذر 1399 
تعداد پست ها : 18

پیام‌های ناپدیدشونده، قابلیت جدید واتس‌اپ

به تازگی واتس‌اپ اعلام کرده قصد دارد دو ویژگی جدید به اپلیکیشن خود اضافه کند. پیام‌های ناپدیدشونده و ابزار جدید کنترل فضای ذخیر سازی، قابلیت‌های جدید واتس‌اپ خواهند بود.

 

پیام های ناپدیدشونده تنها برای یک چت (گفتگو) خاص فعال می‌شوند. شما باید بر روی نام مخاطب مورد نظر خود ضربه زده و بعد با پیدا کردن گزینه پیام‌های ناپدیدشونده، این قابلیت را فعال کنید. به این طریق اپلیکیشن به صورت خودکار پس از گذشتن 7 روز از ارسال هر پیام در آن چت، آن پیغام را پاک خواهد کرد. البته اگر بک آپ (پشتیبان گیری) فعال باشد ممکن است واتس‌اپ پیامی که قرار است پاک شود را در گوشی موبایل ذخیره کند. این قابلیت هم در گوشی‌های اندرویدی و هم iOS قابل دسترسی خواهد بود، ولی ارائه آپدیت به تدریج انجام می‌شود و ممکن است بعضی کاربران کمی دیرتر به آن دسترسی پیدا کنند.

 

قابلیت بعدی از طریع منوی تنظیمات، بخش استفاده از داده و فضای ذخیره سازی، و بخش میزان میزان استفاده از حافظه ذخیره قابل فعالسازی است. تاکنون واتس‌اپ تمامی اطلاعات تمام چت‌ها را در یک پوشه ذخیره می‌کرد و توانایی تشخیص جزئیات آن را نداشت، ولی با آپدیت جدید پیام‌هایی که چندین بار فوروارد (بازنشر)  شده‌اند، و همچنین فایل‌هایی با حجم بیشتر از 5 مگابایت در پوشه جدا ظاهر خواهند شد. این ویژگی به کاربران کمک می‌کند فضای تلفن همراه خود را بهتر مدیریت کرده و متوجه شوند چه پیام‌هایی بیشترین فضا را اشغال می‌کنند. این ویژگی خصوصا برای افرادی که گوشی تلفن همراه با فضای ذخیر سازی اندک دارند بسیار کارآمد خواهد بود.

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

سه شنبه 2 دی 1399  2:40 PM
تشکرات از این پست
aftabm
دسترسی سریع به انجمن ها